Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

epicon fren bağlantısı

Konu, 'Süspansiyon' kısmında aliburak tarafından paylaşıldı.

1. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    herkese selamlar, biraz önce erdoğanlar bisikletten sr suntour 2012 SF12-EPICON-X2 RL 26 inç maşa sipariş ettim fakat aklıma takılan bir soru var; bu maşa için fren bağlantısı olarak IS bağlantı yazıyor açıklamada fakat internette yaptığım araştırmalarda kesin bir sonuca varamadım zira kimi post mount kimi is demiş, durum fotoğraflarda da bu şekilde kimi öyle kimi böyle, sorum şu ki erdoğanlardan gelecek maşanın bağlantısı hangi tiptir, açıklamada yazıldığı gibi is mi yoksa post mount mu, bilgisi olan arkadaşlar cevaplandırırsa çok sevinirim, is bağlantı olması benim için önemli çünkü kaliperlerim xtr 975 yani genelin aksine direkt is bağlantılı ve araya adaptör koymak istemiyorum. iyi geceler.

2. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    evet is bağlantı imiş gelecek olan maşa. buradan hafta sonu yazdığım maile pazartesi sabahı dükkanı açar açmaz cevap verip siparişimi de kargoya veren erdoğanlar bisiklete teşekkürlerimi sunuyorum.:)

3. Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    İyi günlerde kullanın ben de sipariş vermeyi düşünüyorum yakında, yorumlarınızı bekliyorum.

Ben önde, post to post adaptörle 180'lik rotor kullanıyorum post to is 180mm'lik adaptör almam gerekecek. Bu biraz ek masraf ama neyse artık.

4. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

yorumlarımı biraz kullandıktan sonra ekleyeceğim, adaptör konusunda ise erdoğanlar nedenini anlayamadığım şekilde pahalı geldi, rotor da aynı şekilde. o yüzden ben çınar bisikletten aldım yarı yarıya fark ile. bir karşılaştırın derim.

İsmail TARHAN bunu beğendi.
  5. İsmail TARHAN

İsmail TARHAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Yeni maşanız hayırlı olsun. Güzel engebelerde kullanırsınız inşallah :) Erdoğanlar Bisiklet gerçekten ilgili ve kurumsal bir firma. Ben de bir çok kez alışveriş yaptım ve çok memnunum. Fiyatlarının biraz yüksek olmasında hemfikirim ama sattıkları ürünler bu fiyatları hak ediyor.

aliburak bunu beğendi.
  6. aliburak

aliburak Kıdemli Üye

Adı:
    Ali Burak ÜNAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    çok teşekkür ederim, aslında maşanın fiyatı gayet uygun yurtdışı ile de karşılaştırdım sadece rotor ve adaptör fiyatları pahalı geldi, onları da zaten hallettim.:)