Enteresan fixie çalışmam

Tepki
38
uzun zamandır fixie için kadro veya eski bisiklet arıyordum . internet üzerinden elde edemedim . sivasta öğrenciyim . caddede yürürken direğe bağlı mavi bi bisiklet gördüm yanaştım ne göreyim tam benim aradığım . üstüne bide kontra göbek çıktı kadro da 56 cm 28 jant . tesadüf desem değil Allah ın işi dedim sevindim. sahibini aradım civarda . adam küçük bi işini halletmiş gidecekken gördüm . satmayı düşünürmüsün dedim nietsizdi 12 yıldır kullanıyormuş . zorladım anlaştım aldım . hemen temizliğe giriştim . baştan yaratmaya çalışıyorum ama sivasta parça yok . bi bisikletçiye sordum işe yaramaz diye hurdacıya sattım dedi alüminyum parçaları. şimdilik gidon fidon boynu krank seti ve orta göbek lazım onlar olsa hemen sürücem ama şimdilik şu anki temizlik fotolarını atıcam . peugeot 78 tourist modelinin aynısı ama gidon boynunda 85 model yazıyo . elinde parça olan varsa alüminyum jant falan da lazım burda bulamıyorum görüşebiliriz. kontra sacks 3 vites . freni de olduğu için belki ön fren bile kullanmam. jant telleri çok pis temizlenmiyor yenilerini alıcam en son onu örücem . şimdı yağlamasını bıtirdim . sivasta pazar günü bit pazarı kuruluyomuş yenişehir mahallesinde oraya uğrıycâm bu pazar . oradada bulamazsam parça bekliycem artık .

Dosyalar

• Beğen
Tepkiler: SerkanH
Scudo
Tepki
2
Bisiklet
Trek
Bende de bi kadro var.Ayni parcalardan banada lazim ozellikle jant takimi.Bu arada bende sivas şarkışlalıyım :)

• Beğen
Tepkiler: engin özdemir
Tepki
38
@kizilkayabilal
istanbula gidince alırım diye düşünüyorum ama tez canlıyım alalı 2 gün oldu hemen toplayasım var. ders mers çalışmıyorum vize zamanı . pazar günü buldum buldum .

• Beğen
Tepkiler: kizilkayabilal

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Siz Fixie ariyormussunuz ve bu bisikleti görünce tam benim aradigim demissiniz ama buldugunuz bisiklet fixie olmadigi icin tamda aradiginiz bisiklet degil malesef. :(

Tepki
38
@Murat Cömez
fixie için eski kadro arıyordum sadece . fixie bisiklet değil . sabit dişliye çevirebilirim 2 jant seti kullanmayı düşünüyorum . orjinali bide sabit dişli . bu bi başlangıç devamını getiricem

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Yanlis anlasma icin özür ve projrnizde basarilar dilerim.