Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Enteresan Bir Kaza

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Ahmet Ersöz tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet Ersöz

Ahmet Ersöz Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bu gece Maltepe'den dönerken sahilyolunda Pendik girişinde ilk ışıklarda aşağıda fotolarını da verdiğim enteresan bir kazaya şahit oldum.

Kaza yerine geldiğimde olayın üzerinden 10 dk gibi bir süre geçmişti. Bu esnada ambulaslar gelmiş ve sürücü ile arkasaındakini götürmüştü bile. Sanıyorum ikisi de ciddi şekilde yaralanmışlar.

Aslında kaza sıradan, kırmızı ışıkta dur(a)mayan bir belediye otobüsü. Ama netice ilginç. Motor otobüs ile asfalt arasına sıkışıp 20m kadar sürüklenmiş ama dik kalmış. Flaşsız olduğu için görüntüler çok net değil ama fikir veriyor.

Buradan çıkardığım sonuç, kırmızı ışıklara güvenmeyin (özellikle geceleri), size yeşil yansa bile kırmızı yanan trafiği kontrol edin.

Herkese kazasız sürüşler diliyorum.

gokhan erdogan bunu beğendi.
  2. RAHMİ

RAHMİ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Baya kötü olmuş. Kazadakilerin inşallah sağlık durumları iyidir. Ahmet bey dediğiniz gibi kesinlikle ışıklara güvenmemek gerek.. Her zaman temkinli olmalıyız. Özellikle 2 teker üstündeyken..

3. Burak Uzunoğlu

Burak Uzunoğlu Yeni Üye

Seviye:
    ewt kesinlikle :(

4. Ahmet Ersöz

Ahmet Ersöz Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Evet, motorun haşat olmadan bu şekilde kalmış olması gerçekten çok enteresan.

5. özcan parlakoğlu

özcan parlakoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    bu belediye şoförleri tam bir trafik canavarı! sanki bütün yollar onlarınmış gibi diledikleri gibi sinyalsiz yola giriyorlar. Bu kazada iett şoförü nereye bakıyoduda o motoru görmedi acaba çok ilginç. kaynarcada sahil yolunun bittiği yerde yol aydınlatması yetersiz, geçenlerde de bana motor çarpıyordu. kapkaranlık yerden karşıdan karşıya geçecektim , karşıdan gelen aracın geçmesini bekledim. baktım yolda bir far ışığı vs. yok geçeyim dedim, elimde de bisikletim var ama o sırada bir motor sesi duyuyorum böle bi yerlerden geliyor ama nerede olduğu muallakta, tam karşıya geçicem motor fren yaptı baktım farı yanmayan salağın biri...! Karanlığın içinden kaptırmış geliyor, birde bana laf söylüyor "çabuk geçsene lan" diyor. altında motor olmasa yakalayıp dövecektimde bastı gitti.

6. Dizdar MERT

Dizdar MERT Forum Demirbaşı

Seviye:
    Bir de dolmuş şoförleri de enteresan insanlar bizim evin aşağısında otobüs ve dolmuş durağı var her gün bisikletle gidiş-dönüş olarak bir kez geçerim ordaki adamlar takık bana dha bu yaşta top olmuş falan diyorlar:D
    Bir de dolmuşu sürerken denk geldimi yanımdan geçene kadar korna çalıyorlar sürekli br de bildiğimiz kornalardan değil şu melodili olanlardan en son birinde love story çalıyordu :D adam bana laf atıcam derken kaza yapıcak o olcak yazık işte incinmiş egolarını böyle tatmin ediyorlar..

Bu kazadaki otobüs şoförü de allah bilir yanındaki tanıdık otobüs şoförüyle haberleşmek için korna çalmıştır ona bakıyım derken malum olay olmuştur.
    Siz de görüyorsunuz çok oluyor böyle...

7. Murat Eren

Murat Eren Kıdemli Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Araba şöförü hiç bir şey bilmiyor gibi.

8. Abdullah Güngör

Abdullah Güngör Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bi laf vardır; ''Trafikte kendinden başka herkesi aptal yerine koyacaksın'' diye:D. Doğru geldi bana bu laf :D