endy nin trials bisikleti

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bide bi kaç şey dikkatimi çekti,pedallar xc pedalı,geniş pedal iyi olur,ve ön attırıcın var:D,teke düşürdükten sonra unuttun herhalde çıkartmayı:D,frenlerle birlikte çok güzel bi bisiklet olacağa benziyo.

Scudo

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Burnout; pedalların öyle olması trialle uğraşmaları sebebidir...Trial bisikletlerinin komponentleri arasında o tip pedallar revacta...Örneğin br numaralı trial komponent firmalarından Try-All un pedalları o tiptir...
Attırıcı şu anda atan zincir düşüp dolanmasın diye duruyır sanırım...Arkadaş Chainguide a gecene kadar tutuyor olabilir...;)

Laxeri

Daimi Üye
Tepki
288
süper olmus gerçekten:) bizde de böle bişe olsa noolurdu sanki:)

endy

Daimi Üye
Tepki
97
pempe olablıR:D ama urasmak lazm ya ama yapcam oınu da merak etmeyn:Dsu fren kolarını fln bı deystırym de kısa parmak almam lazm ya parmklarm hep kesıldı bu kolardan :(

BadBoy

Aktif Üye
Tepki
12
ozelliklerini yazsaydin)..
trial?hm))
singlespeed e gecmeyi dusunuyon mu?

ahmetttt

Forum Demirbaşı
Tepki
43
kardeşim hayırlısı olsun benimde trial var nerdeyse herşey aynı sadece ayna kol değişik benim en ufak yaprağı taktım

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
ewet bisikletin bencede çok iyi ama bazı eksikler söz konusu fren olarak önde hidrolik disk arkada ise magura hs 33 kullanmanı öneriyorum ama biliyorum ki magura hs 33 de kolay bulunan bir fren sistemi değil ganımca bu sitede trial ile uğraşan çok az gördüğüm kadarıyla bende trial ile uğraşıyorum saygılar dostum ;)

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
unutmadan bu arada ben fren sistemi olarak ön ve arkada magura hs 33 kullanıyorum önde hidrolik disk olsun istiyorum ama iki ay sonra askere gideceğim için kalıyor isteklerim!!!

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
güle güle kullan güzel bisiklet ama birşey soracağım. gidon kaç cm acaba?