En Yeni Honda Accord Reklamı

Derya AKYILDIZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.666
HARIKA BIR REKLAM HEPSINI BIR KEREDE CEKMİŞLER, BASARABILMEK ICIN 606
KERE TEKRARLAMIŞLAR, BUTUN REKLAM 6 MILYON DOLARA MAL OLMUŞ .

LİNK'İ TIKLAYIN

(link)

• Beğen
Tepkiler: OzgurIskin
Scudo

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
bu arada aklima gelmisken toyotalar hatali uretimden dolayi toplanmaya basladi.total 1000.000 toyota uretim hatasi nedeniyle toplaniyor su an.arabalarda yol tutusla ilgili ciddi bi problem varmis.simdiye kadar bu problem yuzunden olen olmamis ama acilacak davalar toyotanin ciddi anlamda basini aritacak gibi,bu arad korkmayin toyota turkiyeye o arabalarindan satmamis.arabalar hybrid yani elektrik ve benzinle calisabiliyo ve benzinli araba ile ayni performansta .(1 depoda 1000 km yapiyo diye duymustum).bu teknoloji sanirim turkiyeye gelmedi.doayisiyla toplacak arabada yok.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Çok güzel bişey ya. İnanamadım gözlerime. Sadece aklıma takılan lastiklerin yukarı doğru nasıl hareket ettiği. Diğer taraflarıyla süper bi reklam.
Sevgiler...

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
3 lastiğin yukarı doğru birbirine çarptığı yerde sanki bir yanlışlık var. o hızla çıkamazlarmış gibi geliyor bana . ?

beverly % 100 emin olabilirsin o arabalar burada satılsaydı da toplanmayacaktı. avrupada toplanan ve türkiyeye satılan pek çok modelin başına geldi bu olay. orada arabaları geri çağırdılar, burada tısss.
hukuk guguk olunca.

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
o reklamın benzeri vardı önceden.. sedan accord için..

Murat EVGİN

Forum Bağımlısı
Tepki
955
bana da eksoz susturucu'sunun o zayıf darbeyle 4-5 tur atması garip geldi, amainanılmaz bir düzen, hazırlayanı tebrik etmek lazım...
teşekürler,whitestar