Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

En yasal DOPİNG :)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında L_GURKAN tarafından paylaşıldı.

1. L_GURKAN

L_GURKAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    abiler lise4 öğrencisiyim sınava hazırlanıyorum. "doping hafıza" 4 yıllık edebiyat müfredatını 3 günde bitiriyor-dilbilgisi dahil- ve 56 edebiyat sorusunda 50 net garantisi veriyorlar. benim durumumda sınava hazırlanan arkadaş varsa işine yarayabilir diye düşündüm youtube da kısa bir kaç videosu var. bu dertten muzdarip olan kardeşler bakabilir. ben gitmeyi düşünüyorum. 8-9-10 Haziran'da Ankara'da :)

2. L_GURKAN

L_GURKAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    bu konuda bilgisi olanlar yorumlarını esirgemesin

3. M.Burak KARADAĞ

M.Burak KARADAĞ Onursal Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Geçen sene lysye hazırlandığım dönem bilbordlarda sıkça gördüm. Ama bir fikrim yok. Gitmeyi düşünmedim. Çok mantıklı gelmedi çünkü bana. Düşünsene, adam 3 senenin hatta 4 senenin edebiyatını sana bir hafta da ezberletmeyi garanti ediyosa, üniversiteyi neden aynı teknikle 1 sene de okutup türkiye ye daha fazla kalifiye eleman kazandırmıyorlar? üstelik daha kısa sürede?

4. Çağdaş Ali Dilek

Çağdaş Ali Dilek Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    böyle şeylere kanma dostum bende sınava hazırlanıyorum ygs'dede matematik için gelmişti mehmet karabaş mı karayiğit mi ne bizim arkadaşlar gitmişti adamlar +10 net garanti falan fistan geldi birde ukala bir şey diyorduki önemli olan benden ders almak başka hiç bir şey önemli değil diyodu tek faydaları saatlerce zorla test çözüyormuşsun.kişiye bağlı her şey yani şahsen matematiğim kötü olmasına rağmen(sözel öğrencisiyim) daha fazla yapıyordum ben 11 net çıkarıyorsam denemede eleman 4-5'deydi sene sonu.yani uzun lafın kısası hiç bulaşma parana yazık.Eminim hikayeleme kodlama filanla öğretmeye çalışacaklar hepten kafan karışacak tek yol oturup adam gibi çalışmak bir haftada bile edebiyatı bitirip netlerine kendi kendine çalışarak 10+ net ekleyebilirsin yapanları gözümle gördüm.

5. ToffieBoi

ToffieBoi Onursal Üye

Adı:
    Gökhan
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Konuyla alakasız olarak;
    yasal olarak, yani doping sayılmayan, alabileceğiniz en güçlü enerji verici madde kafein. İdman önceleri içilen sert kahvenin etkisini hissedersiniz çok rahat.

GiciK eRay ADALI bunu beğendi.
  6. Serdar Sarı

Serdar Sarı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    ben sınava geçen sene girdim bu dopinge giden arkadaşlarım faydasını gördüğünü söylemişti ama ben gitmediğim için bişi diyemicem :)

7. L_GURKAN

L_GURKAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bir cok arkadaşım olumlu yorum yapmisti. Riski almam gerektiğini düşünüyorum bakalım haftaya salı günü sonucunu göreceğiz

8. L_GURKAN

L_GURKAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    VE doping başlar :)

9. Uğur Ünalır

Uğur Ünalır Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    böyle şeylere inanmamalı

10. Berksan

Berksan Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Bugünde benim yiğenim sbs sınavına girecek. Ben şahsen böyle dopinglere inanmıyorum böyle birşey olsa herkez yüksek puan alıp en güzel yerlere girerlerdi. Yanılıyor muyum?

11. L_GURKAN

L_GURKAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    doping edebiyat kursu pazartesi saat 18.00 itibariyle bitti bu akşam bir deneme yapıp sonucunu bildirecegim olumlu geçtiği kanısındayım. önyargıyla yaklasan arkadaşlar dopingin amacı edebiyat öğretmek değil sınavda yazar eserlerin dönem bilgilerinin akla gelmesine yardımcı olmak. oyunu kurallarına göre oynuyoruz.

12. L_GURKAN

L_GURKAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Geçen hafta lys1 olduğu için lys3denemesi yapmadı dersane. Dopingden önce 56 edebiyat sorusunda 30-35 net yapabiliyordum. Bugün girdiğim denemede edebiyat bölümünden 45 net yaptım. Saygılar