Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

en uygun kron xc1000 ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Murat1978 tarafından paylaşıldı.

1. Murat1978

Murat1978 Aktif Üye

Seviye:
    merhaba,

bildiginiz site veya hanki bisikletci uygun fiyata kron XC1000 satiyor ?

http://www.eforbisiklet.net tel ettil 590ytl pesin dedi ! KARGO : 30 YTL
    http://bisikletcim.com Havale İndirimli: 571,20 YTL KARGO : 15 YTL

baska bildiginiz varsa beklerrim...

tsk'ler

2. Murat1978

Murat1978 Aktif Üye

Seviye:
    arkadaslar bi sey soruyum size ...
    http://www.kronbikes.com/ direk alma mumkun mu fabrikadan ?
    0216 382 18 90 olmuyor ? baska bildiginiz numara varmi ?

tsk'ler ?

3. Özgür Dilaver

Özgür Dilaver Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Fabrikadan direkt satış yok...

Murat1978 bunu beğendi.
  4. Murat1978

Murat1978 Aktif Üye

Seviye:
    o zaman en ucuz satan yeri bulmak var...

5. celil.mayaoglu

celil.mayaoglu Forum Bağımlısı

Seviye:
    özelliklere bak, donanım parçaları incele, fiyatları gördün yani daha neyi düşünüyosun ki? eğer aynı malsa düşünmek için harcadığın zamana yazık.

biri istanbuldan getiricek diğeri de sivastan yani.

şunu da unutma, istanbuldaki en ucuz sıfır bisiklet bile 70-80ytl pahallandı sırf sezon geldi diye fiyatlar uçuruldu. tabi sen bilirsin karar senin.

6. celil.mayaoglu

celil.mayaoglu Forum Bağımlısı

Seviye:
    ya da acelen yoksa istersen bekle salıya kadar, ben de dün siparişimi verdim bisikletcim.com'a, siparişim elime ulaştığında sana daha detaylı bilgi veririm.

araştırdım da siteyi, sivas ticaret merkezi a.ş'ye ait. Sivas diye hafife alma diye söyledim.

Telefonla aradığımda ilgilendiler de, siparişimi iptal etmek zorunda kalmıştım (önceki siparişimi), anlayışla iade ettiler yaptığım ödemeyi 2-3günde.

Neyse daha fazla detayına inmek istemiyorum ama müşterisi olarak da güvenilir olduğunu anladım kısaca, endişen olmasın bu konuda. Yani bi ödeme yaptım ve yaptığım gibi bi sorun yüzünden iptal ettikten sonra ilgilendiler geçiştirmeden.bi de "a.ş." yani.

***Önemli olan satana kadar değil, sipariş verildikten sonra, gerekirse iptal dahi edildikten sonra gene aynı esneklikle ilgilenebilmesi.

ben bir şeyler daha eklemek isterdim ama burası uygun olmayacağından sana özelden bahsedebilirim dilersen, ama en azından şunlardan bahsediyim;

baya zamandır alışveriş yaptığım için bir malı alırken garantisini de sonuna kadar kullanırım.ya da bir sorun olduğunda kafalarına çarpacağımı hissettiririm muhakkak alırken oldukça titizimdir o yüzden. 12-13yılı aşkın süredir elektronik ve bilgisayar donanımı üzerinde çok alışverişim oldugu için ilkten kazık yiye yiye öğrendim yani böyle olmak gerektiğini, ağırdan almalara, lafta verilen sözlere asla kulak asmam bir şey imzalatmadıkça.o yüzden alırken garantisini al yani. önemli olan o.çoğu satıcı malı satana kadar baskıcı konuşurlar bizden al der gibi, burda daha güzeli var der malı kötüler başkasını kötüler, sattıktan sonra da arıza verir bisikletin, kullanmayı öğren der gibi artislik yaparak konuşur, ya da götür tamirci yapsın der.Para alır bir dünya yine.Ya da kullanıcı hatası deyip suçu sana atar sana masraf çıksın diye.

hastalık gibi böyle şeylere bağışıklık kazanmış bünyeye sahip olduğumdan dolayı böylesi ilgiden sonra gerçekten takdir ettim bisikletcim'i, sen nereden alırsan al gene de buraya yazarım hatta memnuniyetimi...

neyse sana şimdiden hayırlı olsun yeni bisikletin, hayırlı günlerde kullanman dileğiyle..
    ben kendime göre konuştum belki de daha çok ama en azından fikir olur bu söylediklerim bisiklet alacaklara..

Murat1978 bunu beğendi.
  7. Süleyman Onur Dülger

Süleyman Onur Dülger Bisikletkolik

Seviye:
    bisikletcim.com u önermiyorum:eek:

Murat1978 bunu beğendi.