En ucuz maliyetle eski bisikletimi canlandırıyorum.

Işıklar Gazisi

Forum Demirbaşı
Tepki
681
Bisiklet
Mosso
Hocam belki bütün bu işler bittikten sonra olmasa da olurdu veya boşa yapmışım diyeceksiniz.

Ancak siz zor olanı yapıyorsunuz. Ki insan bir şeyle uğraşırken ne kadar zorlanırsa aldığı zevk de o kadar fazla oluyor. Bayiden yeni bir bisiklet almak kolay hepimiz yapıyoruz zaten bunu. Ancak siz zor olanı da yapıyorsunuz. Ve içinizden yapmak geliyorsa da yapın zaten. Elalem ne der korkusuyla yaşanmaz bu dünyada.

Keyifli sürüşler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: brkclk_99
Scudo

dodurgalı_06

Forum Bağımlısı
Tepki
1.170
İsim
Mustafa Erdoğan
Bisiklet
Kron
Acemiliği atmanın en iyi yolu, işe yaramayan bir market bisikletiyle uğraşmaktır. Hem verdiğiniz paraya içiniz çok içiniz acımaz, hem de baya eğlenceli bee... Benim parçalayacak bi eski bisikletim kalmadı, stres atıyordum ne güzel :D.

brkclk_99

Üye
Tepki
29
@dodurgalı_06
Aslında bunca cevabın içinde en sevdiğim , aklımı okuyan buydu ... teşekkürler .

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

brkclk_99

Üye
Tepki
29
@dodurgalı_06
Aslında bunca cevabın içinde en sevdiğim , aklımı okuyan buydu ... teşekkürler .

• Beğen
Tepkiler: dodurgalı_06

Themaner

Daimi Üye
Tepki
229
İsim
Toprak Y
Bisiklet
Sedona
Belki de ilerde çocuğuna bırakacağın en duygu dolu mirasın olur kim bilir?:) Belki boşa uğraş diyoruz aynı görüşteyiz ama benim ilk bisikletim de seninkine benziyordu bende böyle uğraştım hatırladım da. Sen yarışa girmek için yapmıyorsun bunu sonuç olarak boşver yap kardeşim. Yap ki ilerde bakın bunu ben yaptım! diyip övüneceğin, daha iyisi için sana güç verecek bir eserin olsun. Bitmiş halini bekliyoruz.

• Beğen

uqurcinar

Üye
Tepki
23
İsim
uğur
Bisiklet
Diğer
arka attirici biraz daha iyi alaydin on günlük ömrü var

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

brkclk_99

Üye
Tepki
29
şimdilik bu ladar toplayabildim dış lastiklerim eksik ve parçacı ön aktarıcıyı yanlış vermiş ( üstten çekmeli , alttan çekmeli olarak ) yarın gidip onu değistirecegim ve tamamlanmış olacak ....

Owlknife

Forum Bağımlısı
Tepki
380
İsim
Samet Elmacı
Bisiklet
b'Twin
@brkclk_99 gidon çok çirkin ya birde maşayı gidona kadar uzatırsanız dh gibi olabilir :) elinize sağlık

• Beğen

brkclk_99

Üye
Tepki
29
@mehmetgacar
Teşekkürler

etab5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi