Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

En Ucuz Home-Tranier

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Sercan Can tarafından paylaşıldı.

1. Sercan Can

Sercan Can Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Home-Tranier fiyatları 300-500 gibi yüksek rakamlara satılıyor. Bisikletim zaten 600TL, o yüzden bu rakamları veremem. :)

Ucuza bu tarz bir ürün var mı bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.

Veya sadece arka tekerleği 2-3 cm yerden kaldıran bir sistemde olabilir mesela.

2. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sadece arka tekerleği yerden 2-3 cm kaldıran bir sistem tekerleğin boşa dönmesine neden olur.
    Herhangi bir mukavemet olmaz siz pedal çevirirken. Bu yüzden pek de işe yaramaz..

Ben 3 ay önce b'Twin In'Ride aldım 250TL gibi bir şeye.
    TacX Satori ile arasında gidip geldim. En sonunda "Yarışa mı gireceğim lan! Amaç evde ter atmak. Niye 500TL vereyim" dedim ve bunu aldım..
    Çok da memnunum.

3. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    btwin i kullanmadım, tacx satori sahibiyim. edip bey in bahsettiği btwin şu an decathlon da 270 tl ye satılıyor. ancak fanlı sistem o trainer. (3 tip trainer var, rüzgar türbinli, manyetik rezistanslı ve hidrolik rezistanslı. ilki en ucuzu, en dandik tür ve en çok ses çıkaranı, sonuncusu en pahalısı, en rahatı, en verimli ve en sessiz olanı. manyetik de ikisinin ortasında kalıyor işte. senin alman gereken paran varsa hidrolik, yoksa da manyetik. ) sahibinden de ya da bu sitede falan tacx in 300e 350ye satıldığını hatırlıyorum 2.el köşesinde başlıklarını bulabilirsin. 300e sıfır gibi 1 aylık tacx i satmıştı adam. biraz araştırma yapıp da buabilirsen bu şekilde, bulamazsan da bütçeni zorlayıp decathlon dan falan almanı öneririm. btwin i hiç denemedim ben, edip arkadaşım da çok memnun kaldığını söylüyor ancakbir kere öncelikle o fanlı bir model ve çok ses çıkarıyor olması lazım bildiğim kadarıyla. fanlı modellerden uzak durmak lazım şeklinde yazmıştı hrkes ben trainerlerı araştırırken bu sitede ta 2-3 ay önce. ancak edip arkadaş biraz daha detaylı bilgi verirse btwin hakkında senin için daha güzel olur.

4. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Açıkçası beni rahatsız edecek kadar çok ses çıkarmadı. Ama tabi benim rahatsız edecek komşum da yok. Giriş katında oturuyorum, o yüzden çok rahatım =).
    Fanlı mı yoksa manyetik mi olduğundan emin değilim ama Amazon.com'da şöyle bir açıklama buldum;
    "For cyclists needing a winter training tool or to warm up before a race. Silent with friction-free magnetic resistance."
    Yani;
    "Kış için antrenman yapmak veya yarışlardan önce ısınmak isteyen bisikletçiler için. Sürtünmesiz manyetik direnci sayesinde sessiz."

6 kademe sertlik ayarı var, bana haydi haydi yetiyor. Aslında anlatılacak da pek bir şeyi yok. Tekerleği takıyorum, sürüyorum. =)

5. Uğur Ece

Uğur Ece Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
  6. adapolat

adapolat Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye: