En iyi ve en ucuz bisikler nerde, hangi sitelerde

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
En iyi bisiklet, neye göre en iyi bisiklet? En ucuzu Saraçhane'de var sanıyorum 50 YTL falan!
Toprak_55 genelde Türk insanının düştüğü bir yanılgının tam ortasındasın. En iyi bisiklet kavramı herkese göre değişir, yarışan birine göre en iyi bisiklet en hafif ve aynı zamanda da sağlam olandır, gezi yapan birisi için en rahat olandır. Hatta kolleksiyon yapan birisi için de en ender olandır en iyi bisiklet.
İstersen önce hangi anlamda bisklete ihtiyacın olduğunu belirt, forum üyelerimiz ve biz de ona göre yardımcı olalım :).

toprak_55

Üye
Tepki
1
hayır elbeteki anlatmak istediğim bu değildi bisiklet satan bir sürü sana mağaza var. bunlara hiç baktınız mı diyorum tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı bu konuda. saraçhanedeki bisikletleri biliyorum dusundüğüm model salcano ve bianchi de var. birincisi bunlar arasında tercih yapcam ikincisi ise tavsiye etceniz bir sanal bisiklet satıcısı var mı cevplarsanız svinirim. tekrar tesekkurler halil öztürk

toprak_55

Üye
Tepki
1
bir de şu bisiklete bi bakar mısınız yorumlarınızı bekliyorum fiyatı cok uygun gibime geldi ama ayrıntısını bilmiyorum tabi

(link)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Toprak_55 sana bir kaç tavsiye :); (link) , (link) , (link)

Linkini verdiğin bisiklet için de aman diyeyim, kendini bisikletten soğutursun. En azından 20 kilo çeker o bisiklet, yazık.
Forumdaki diğer bisiklet seçimi ile ilgili konuların hepsini okumanı şiddetle tavsiye ederim :).

Ahmet Mumcu

Daimi Üye
Tepki
1.073
Kadikoyde ilk gittigim bisikletci YESIL'di ve oradaki servis ve dostluktan sonra her derdimde oradaydim. Gursel arkadasin cok yardimlari oldu. Sakin reklam yapiyor sanmayin, kendisiyle hicbir ticari yakinligim yoktur, dostluktan baska:)

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Gürsel abi bu işe yıllarını vermiş birisi.Keşke bütün satıcılar Gürsel abi ve onun gibi birkaç arkadaş gibi olsa.Bence o zaman büyük marketlerin ve sanal mağazaların bisiklet yerine çöp satmasının önüne geçebilirdik.

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

toprak_55

Üye
Tepki
1
ya arkadaşlar iyi soyluyosunuzda bi bakın isterseniz tamam ii biri olabilir ama. aynı bisikleti daha pahalıya almaya gerek var mı? ayrıca ucuz olan firma kargoyu da kendisi ödüyor. bi inceleyin isterseniz. sizce bi farklılık olabilir mi. ben hala karar veremedim.

(link)

(link)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7

Neden reklam sanalım Ahmet, zaten iyi olan esnaf kendisini belli ediyor. Literatürde "Word of mouth" derler :), hiç bir reklam çabası olmadan, ilgisi dahilindeki herkese tanıtır böyle insanlar/markalar kendilerini. Ağızdan ağıza yayılırlar... :)

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811

bence ilk önce o bisikletin sitesine bir girip incele derim,sonrada telefon ac sitedeki merkezine ve telefona cıkan kisiye bisikletle ilgili birkac soru sor mesela kilosu kac?veya fren sistemleri hakkında kadrosunun agırlıgı hakkında?seni yetkılı kisiye baglayacaklar ve yetkili kiside tahmini cevap vercek ve ne denli doyurucu oldugunu anlamanda buyuk katkı saglayacaktır,bence diger arkadasların yazdıgı gibi yesilbisiklet,eforbisiklet(kron un imalatcısı) gürsel abi veya sonmez gibi kisiler varken bence baska yerde macera aramanın anlamı yok hem zamana hemde mıllı ekonomıye zarar :)
kolay gelsın
unutmadan ,sadece bilgi olsun diye bir telefon acıp konusmanda fayda görüyorum .

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
Bende (link)u onerebilirim tabi eger reklam olarak algılanmassa.Belirtilen markalrın dısında giant markasını bulabılmen acısından...

• Beğen
Tepkiler: Deniz Kılıç
Tepki
0
scon dye bi marka var bi arastır istersen sirkecide eforda falan satıyolar özellikle XT 100 cok iyi ve fiyatıda uygun.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba,

Size önerim bir bisiklet alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta satıldıktan sonraki zamandır. Bisikleti alırsınız 3 kuruş aşşağı yada 3 kuruş yukarı. Önemli olan burada nereden aldığınızdır. Delta, Yeşil, Kaçkar, Velespit, Bike and Outdoor, Atilla, Metin vs. bisikletçiler bu işin uzmanlarıdır. En iyi hizmeti size bu firmalar verebilir. Çünkü satış sonrası hizmeti size sanal ortamlar değil gerçek ustalar verebilir. Bu yüzden bisiklet seçimi yaparken buna dikkat ediniz. Genelde bu firmalar satış sonrası ücretsiz hizmet sunarlar...

Nasıl domates manavdan alınırsa bisiklet de bisikletçiden alınır... Beyaz eşyacıdan veya süper-hiper marketten değil...

saygılarımla...

kemalktem

Üye
Tepki
0
Google de tarama yapıldığında bulunmuyor, ama şimdiye kadar alış-veriş yaptığım yerler arasında en uygunu (link) idi. Sahibi de çok anlayışlı ve yardımcı olan biri, samimiyetinize göre aldığınız ürünün parasını müsait değilseniz sonra bile verebilirsiniz. Ayrıca gördüğüm en kolay kullanımlı ve anlaşılır bisiklet sitesi. Firma Ankara'da hizmet veriyor.