En çekici yol bisikleti sizce hangisi?

Mustafa ÇAKAR

Forum Demirbaşı
Tepki
752
Cervelo'nun 2009 TDF ta kullanacağı bisikletl S3 2009: foto boyutu çok yüksek linkten inceleyebilirsiniz bütün ayrıntılar mevcut. :) iyi seyirler

(link)

• Beğen
Tepkiler: FarukDemir
Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Sevgili Çağrı; gönderdiğin o güzel bisiklet resim dosyasının enini 800 pikseli aşmayacak şekilde ayarlarsan, sayfa düzenini koruması bakımından çok memnun kalırız. Ayrıca güzel bisiklet fotosu için tekrar teşekkürler..

A

Adrenaturex

Misafir
@bikegames

bisiklet bana gore budur hayual biraz ucuk falan ama hayal iste ... :D

Tepki
106
Valla aralarından hangısı olursa olsun fark etmez :) Hepsi birbirinden harika.Resimler içim teşekkürler.

Tepki
51
Baştan beri hepsini inceledim...Allah'a şükür bunlarn hepsi tek bayide satılmıyor(hepsi bir arada).İnsan manyak olur yahu. breh breh breh........

Tepki
16
Bence en güzeli Orbea Orca. Hem modern, hem de muhafazakar bir havası var bence. Muhafazakarlığı yaratan da, diğerlerine nazaran sade jant seti.

Beğenenler kusura bakmasınlar ama, tam bir "takoz" görünümüne sahip TT'lere oy bile vermem. Dağ bisikleti bile bunlardan daha zarif. "Zevk meselesi" diyorsanız, kusura bakmayın, bunları beğenmek "zevksizlik" oluyor.

Öte yandan, türü ne olursa olsun bisikletin jant seti, lastik yanakları vs. yerlerde "öküz gözü" gibi harflerle yer alan markalar, bisikletin görünümünü öldürüyor, genel zerafet ikinci planda kalıyor. Bisiklet, çocukluğumda bakkal çıraklarının süslediği bisikletlere dönüyor...

42FY

Daimi Üye
Tepki
184
Bir şiir vardır ya hani şöyle başlayan;
En güzel çocuk :
henüz büyümedi.
En güzel günlerimiz :
henüz yaşamadıklarımız.
Bana göre de en çekici bisiklet henüz icat edilmedi.

• Beğen
Tepkiler: SametAksuoğlu

Selçuk Uygun

Forum Demirbaşı
Tepki
781
Şu anda DEfY kadroya Ultegra 6700 set , Ritchie gidon-bogaz ve SPD leri getirtiyom. Km saaıi de Sigma ROX.6

Tepki
5
http://www.gear.com/wp-content/images/posts/full_625_3.jpg
kendisi 1050 gram mıs param olsa ilk iş gidip alırdım

hakano

Daimi Üye
Tepki
318
Eskiden Mesut beyin "rukus" buldugu Madone 6.9 Pro diyordum. (Yine de diyorum.) Simdi, Rodriguez Trillium Outlaw: (link)

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Özgür aynen benim de favorim Giant.. Ama siyah TCR Advanced SL 2010'u tercih ederdim. Tasarım olarak beni çok etkiliyorlar özellikle alt borunun kübik yapısı :) Önümüzdeki sene içinde eğer başka bir marka/model beni çelmezse almak istiyorum bakalım.. Buyrun birkaç fotoğraf.

http://cytex.files.wordpress.com/2009/07/giant-tcr-advanced-sl-s-tec.jpg

Tepki
19
İsim
oğuzhan saykın
giant daha çekici ama gıantın altındakı scott tercıhımdır

Güney Tuncer

Forum Bağımlısı
Tepki
2.838
Bisiklet
Giant
Carbon lug ve borular denilince C50 nin güçlü bir rakibi var.. Colnago ve Mede in italy kelimeleri insanın kulağına çok çekici geliyor ama şu Look 595 özellikle tasarımıyla ayrı bişey..

Look 595

http://autobus.cyclingnews.com/photos/2006/tech/features/tour_bikes10/IMG_1127.jpg