Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ELVEX Marka Gözlükler!

Konu, 'Giyim' kısmında jamssea tarafından paylaşıldı.

1. jamssea

jamssea Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar!ELVEX marka gözlüğün SphereX(Şeffaf) modelini aldım.İlk defa bisiklet gözlüğü aldığım için size danışmak istedim.Eğer yorumlarınız olumsuz olursa gözlüğü Shimano Vincente "2007" ile değiştireceğim.Sormak istediğim;bu marka gözlüğü bilen veya kullanan var mı?Kullanan memnun mu?Bilen nasıl bilmekte?Çünkü iki gözlük arasında çok ciddi bir fiyat farkı bulunuyor.Sizden en kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum.İlginize şimdiden teşekkür ederim.Saygılarımla

2. jamssea

jamssea Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar!Ya gerçekten bu kadar mı kötü bir marka?Hiç mi duyan yok?Bir kişi bile mi?Küçücük bir fikir söyleyebilecek kadar damı?Okuma zahetine girenlere çooook teşekkür ederim.Saygılarımla!

3. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    resim koyarsanız yardımcı olmak daha kolay olur...

jamssea bunu beğendi.
  4. zazoo

zazoo Kıdemli Üye

Seviye:
    valla markayı duymadığım için iyi ya da kötü bir yorum yapamam ancak tek bildiğim gözlük seçiminin çok önemli olduğu ve kesinlikle hafife alınmaması gerektiği, doğrusu ben gözlerimi piyasadaki bazı 20-30 euroluk gözlüklere emanet edemem:)

jamssea bunu beğendi.
  5. jamssea

jamssea Kıdemli Üye

Seviye:

Umarım ekleyebilmişimdir.Bu arada kesinlikle söylediğinize katılıyorum.Gözlük bir aksesuar değil,çok önemli bir bisiklet parçasıdır.Ürünün fiyatı 30 Euro_Olmaz derseniz Shimano VİCENTE modelini almayı düşünüyorum.Elbette ki gönül Oakley ister ama şu anda ilk öncelik maşa olduğu için diğerini alamıyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim.Saygılarımla!

Bu da Shimano'nun modeli;

6. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    kapalı hawalar için ideal bir gözlük gibi duruyor.Ama cam renginden dolayı açık güneşli havalarda rahatsız edebilir...

7. papilloniac

papilloniac Kıdemli Üye

Seviye:
    selam, iki yıldır sting kullanıyorum, tam bir bisiklet gözlüğü olmasa da, yüzü kavrayan oval formu nedeniyle ve cam yapısı sayesinde, her hava koşulunda kullanım imkanıvar, hatta geceleri bile belli bir noktaya kadar görüş imkanı var, aynalı yapısı da gündüz güneşinde rahatsızlığı minimize ediyor..ankamall da büyük bir gözlük mağazasında buldum(100 ytl ama bence paraya değiyor)..modele dair, yarı silik bir numara verebilirim, ssj525n....ayrıca, bizim orienteering ve dağcılık camiasında da fransız malı julbolar iyi gidiyo, formları da bisiklet için gayet uygun, yalnız ankara da bulamadım, olanlar da küçük ama istanbul daki outdoor larda mutlaka vardır...fiyat ve performans açısından çok uygun...

8. jamssea

jamssea Kıdemli Üye

Seviye:
    Fikirler için çok teşekkür ederim.

9. selimcan

selimcan Aktif Üye

Seviye:
    Selamlar arkadaşlar

bu gözlüğün numaralı olanı var mıdır acaba ve nereden alabiliriz??

10. jamssea

jamssea Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhabalar!Numaralı olanı bildiğim kadarıyla yok.Ben Ankara'dan Erdoğanlar bisikletten almıştım.Sanıyorum ki İstanbul'da da bulabilirsin.Saygılarımla.

11. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:
    O gözlükten bi zamanlar bendede vardı.BEnim gözler cidden gözlük seçtiği için fazla kullanamadım (miyopluk var) Kendinden büyüteçlimi ne dediler kavisinden kaynaklanıyor olsa gerek.BEnim gözlerde uzakta hafifi puslu gösteriyodu (ki miyopluğun dışında bi pusluluk)Arkadaşa sattım çok memnundu.( o da ne olsa takıyodu o ayrı :D)

Bildiğim kadarıyla işçiler için üretilmiş bir gözlük olması lazım.Amblemindende anlaşılır zaten(HA bu arada bu yazdıklarımı üstteki şeffa camlı gözlük için konuşuyorum) MAdenciler fln ne bilim atıyorum taşlama makinesi v.b çalışanlar için kullanıma uygun fakat bisikjlette de kullanmamak için hiç bir sakınca yok.Göz çevresini fazlasıyla kapatıyor.Sapları istege göre kademeli olarak uzayabilen bir yapıya sahip.Lüks bir motosiklet mağazasında 30 tl gibi bi fiyata satılıyodu.Ama bana sorarsan max 15 tl eder bilgin olsun ;)