Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elveda Eskişehir. Merhaba Didim... Gidiyorum buralardan...

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında eYa tarafından paylaşıldı.

1. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yoğun çalışma temposundan dolayı foruma vakit ayıramıyorum. Fırsat buldukça bakmaya çalışıyorum. Özledim sizleri :)

Artık Eskişehir'den gidiyorum. Tüm Eskişehir'li arkadaşlara elveda, Hakkınızı helal edin. Yazları buralara gelebilirsek görüşürüz yine...

Aydın Didim Altınkum Valiler İlköğretim Okuluna Bilgisayar Öğretmeni olarak atamam çıktı.

Didimli var mı aramızda ?

Artık gezilerimize hiç ayak basmadığım diyarları keşifle devam edeceğiz galiba. Eskişehirlileri de bekleriz oralara ;)

Herkese selamlar

2. Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen Onursal Üye

Seviye:
    Vayy canım kardeşim hayırlı uğurlu olsun.
    Allah yardımcın olsun. İnan çok sevindirici bir haber bu. Yeni görevinde başarılar dilerim. Didim'e yolumuz düşünce görüşürüz inşallah.

Sevgiler...

eYa bunu beğendi.
  3. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Sağ olasın Serkan'ım. Güzel duygu ve dileklerin için teşekkürler. ;)

4. oktay tiryakioğlu

oktay tiryakioğlu Forum Demirbaşı

Seviye:
    vay vay vay , efhimcim. valla senin adına nasıl mutlu oldum bilemessin. ama kendi adımızada çok üzüldüm yahu. eskişehir en sağlam pedallarından birini yolcu ediyor. :( inan yokluğun fazlasıyla hissedilecek. :( didime hiç gittinmi bilmem. benim en çok sevdiğim tatil mekanıdır. inan çok mutlu oldum yaa. süper ötesi bir yere gidiyorsun. bu arada didimde genelde ankara ve eskişehirliler oldukça fazla. haberin olsun :) şansın ve yolun açık olsun kardeşim.... gitmeden görüşelim....

eYa ve Selay Yaman bunu beğendi.
  5. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sevgili Eya, hem aramıza katılmana hemde atamanın çıktığı yere çok sevindim.
    Cennet gibi bir yere gidiyorsun.
    Hayırlı olsun .

eYa bunu beğendi.
  6. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    yolun açık olsun efrahim dostum,
    demek artık didim'ide tur planlarımızın arasına alıp organizasyonlarımızı ona göre ayarlıyacağız. ;)

eYa bunu beğendi.
  7. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Yasin cim hayırlı olsun,senin adına çok sevindim..

hadi bakalım rast gelsin işlerin..

eYa bunu beğendi.
  8. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    eYa acaba senin 1100 lük fairblade yada başka hatırlayamadım tam :) senin bi ss vardı galiba yanlışmıyım:D ???

eYa bunu beğendi.
  9. bebeto_6149

bebeto_6149 Forum Demirbaşı

Seviye:
    efrahim abi hayırlı yolculuklar bşarıların devamını dilerim görüşmek üzere

eYa bunu beğendi.
  10. Murat EVGİN

Murat EVGİN Bisikletkolik

Seviye:
    Hayırlı olsun Yasin, Başarılar diliyorum kardeşim.

eYa bunu beğendi.
  11. dark_king_26

dark_king_26 Aktif Üye

Seviye:
    Doğduğun yer değil DOYDUğun yer diye boşuna söylememişler Allah hayırlısını nasip etsin abi güle güle bizleride unutma:( Ama üniversiteyi Antalya Muğla Denizli taraflarına kazanırsam tekrar görüşüz bea abi:rolleyes: :cool:

12. ahmet ozgen

ahmet ozgen Onursal Üye

Seviye:
    efrahim abicim tayininin çıkmasına çok sevindim.Allah yardımcın olsun yeni görevinde başarılar diliyorum.öğrencilerine bisiklet sevdası aşılamayı unutma:)yolum düşerse mutlaka görüşmek isterim.

eYa bunu beğendi.
  13. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun Efrahim, babam da didim güzel falan diyordu, gidince bilgi verirsin artık orası hakkında...

eYa bunu beğendi.
  14. kont26

kont26 Kıdemli Üye

Seviye:
    naptın efrahım abi yaa daa selaleye gıtcektık havalar ısınında sattın valla:D:D:D saka bı yana hayırlı olsun hersey gonlunce olsun...

15. enis57

enis57 Forum Demirbaşı

Seviye:
    hocam hayırlı uğurlu olsun tayinin.tek şunu söyleyebilirim doğanın cennetine giditorsun bisiklet için çok güzel ortamları var.

eYa bunu beğendi.
  16. Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu Onursal Üye

Seviye:
    Yasin'cim merhaba

Bende uzun zamandır nerelerde diye düşünüyordum. İyi olduğunu ve güzel bir yere, anlamlı mesleğini yapmak için gideceğini duyunca çok sevindim.

Didimin güzel bir yer olduğunu, havasının iyi olduğunu biliyorum. E tabi bisikletle gezilecek süper yerler olduğuda ortada.

Sana şimdiden görevinde başarılar diliyorum. Çok kısa zamanda da Didimde bir bisiklet grubunun ortaya çıkacağına da inanıyorum. :D

Sevgi ve selamlarımla.

17. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Oktay abim çok sağolasın. Benim için böyle düşünmeniz beni çok mutlu ediyor. Eskişehir sizlere emanet. Didim gezilerine bekliyorum artık :)

Didim'de Eskişehirli varsa ne güzel :) Bakalım söylediğin doğru çıkacak mı :rolleyes: :) :p

Görüşmek isterim abi ama o kadar sıkışık ki zaman ve o kadar çok iş var ki akrabaların bile bir çoğunu göremeyeceğim sanırım. Ama nasip diyelim.

Soner Hocam önce bisiklet ortak noktamızdı şimdi meslek de ortak noktamız oldu. E artık bir de tur yaparız Didim'de inşallah ;)

Herkes o kadar çok ballandıra ballandıra anlatıyor ki Didim'i artık merak manyağı olmak üzereyim :D İlk defa gidiyorum. 4 saat sonra (23:00) otobüste olacağım inşallah Kalacak yer ayarlayıp bir günde dönmeyi düşünüyorum. Çarşambaya kadar da hazırlanıp göçmeyi.

Niko abim Allah razı olsun. Şu yerleşme, kurs, alışma v.s. dönemini bir atlatayım inşallah güzel bir organizasyon yaparız, herkes gelir Didim'i bisikletçiler istila eder :D

Çok teşekkürler Önder abi.

Kusura bakma kardeş de sorduklarını anlamadım. Karıştırıyorsun bir şeyleri ama neyi :rolleyes:

Teşekkürler, Beklerim ;)

Ahmetcim teşekkürler. Petrol, şehir içi otobüs, tramway, minibüs v.s. fiyatları bu hızla giderse zaten herkes zoraki bisiklet sevdalısı olacak :D Didim'e beklerim ;)

Sanırım Didim'den canlı yayına geçeceğiz abi. Anlat anlat bitmeyecek bir yer gibi görünüyor. Teşekkürler ;)

Ben bir şey yapmadım :) Kuradan Didim çıktı, çok şükür. Satarım acımam :p Sen takıl Oktay ve Serhat abine onlar seni yaz kış götürür şelaleye :D ;) Çok teşekkürler.

Sağ olun. Yurdumuzun her yeri ayrı bir cennet hocam. Bakalım göreceğiz yarın inşallah Didim. İlk izlenimler gelmeye başlar dönüşte İlk götürmeyi düşündüğüm şey Bisiklet oldu. Bilgisayardan bile önce bisiklet geldi aklıma :D

Hocam Ekimden beri yoğun tempo bir yerde çalıştım. O sebeple yoktum piyasalarda :) Duygularımı paylaştığınız için teşekkürler.

Bisiklet grubunu bilemiyorum da geziler olacağı aşikar :)

Herkese çok çok teşekkür ediyorum. Görüşmek üzere bu akşam yolculuk zamanı

18. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar Perşembe günü Didim'deydim. Papatyalar ağaçlar çiçek açmış. Bahar gelmeye başlamış :)

İlk fark ettiğim şey havasının çok temiz olması ve rahat nefes almak oldu...

Artık Didim'liyim. Yazlık bir ev tuttum. Şimdi yine Eskişehir'deyim. Hafta içi göçüyorum...

Ender Alıcıoğlu bunu beğendi.
  19. escudos

escudos Aktif Üye

Seviye:
    hayırlı olsun efrahim abi....

20. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Efrahim Abicim hayırlı olsun tayinine sevindim.Her yaz tatilinde Didim'e geliyorum inşallah bu sene Öss'den sonra hayırlı haberler alıp gelirim ve seni orada bulurum da görüşür gezilere çıkarız abicim.