elli dedim elli oldu

Scudo

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
@cintonik11

Gurban, pikniktüpe nie attin videoyu? youtube calismiyor mu? Bak beyaza cikarsan karismam haa... :)

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Çok güzel:),beğendim,bence beyaz show'a çıkarsa şaşırma video içeriği ve çocuğun sayması falan çok güzel olmu,tebrikler:)
Kaska bi kere de alışamazsın zaten,ben de alışamayıp bırakmıştım,geçen sene bu zamanlarda düşüp küçük bi kafa travması geçirdikten sonra bi daha hiç çıkarmadım:)
Cesur'un çok güzel;)

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
tbrler güzel olmus yakında bundan daha fazlasını yapacagada benziyorsun da ama rahat etmiyorum yazmıssın yinede kask takmalısın bu senin güvenliğin için önemli. birsey olmaz dersin yaparsın edersinde insanın basına bir kere gelirse kötü sonuçlar dogurabilir sen yinede tak bence...

• Beğen
Tepkiler: trialemrahh

Apennin_67

Aktif Üye
Tepki
148
bende bunu öğrenmeye çalışıyorum bu aralar geçen 3 yaptım :D herşey çalılşarak oluyor ne kadar çok çalışırsan o kadar iyi

Tepki
18
teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınıza yakında birçok video ve fotolarla karşınızda olcam.kaska gelince;ben çok kaza geçirdim ama vazgeçmedim bisikletten.anlkadımki düşmeden bu iş öğrenilmiyor.tekrar tekrar teşekkür ederimiiiii forumlar hepinizeee

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

SoldieR52

Forum Demirbaşı
Tepki
327
@trıal

ewt arkadaş 50 taneyi rahat yapıyor daha fazlada yapar heralde yoruyo ondan...:)

Tepki
18
@trıal
arkadaşım senin için 75 yapacam yani 75 dicem 75 olacak az yada çok olmayacak ok tatmin edermi seniiii veeeee daha fazla seken varsa göndersin ben 5 fazla sekecem

fatihgüven

Forum Bağımlısı
Tepki
807
tebrikler, devamını bekliyoruz:)
arkadaşlar izledikten sonra oy verin de tv'de görelim ;):D

• Beğen
Tepkiler: Ozan Güven

ahmedseref

Forum Demirbaşı
Tepki
550
Street Bmx videolarını pikniktüb'a atmanız tavsiyemdir
:D

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@encralis

Beyaz Show a çıkıcam da Beyaz bana bunny i öğret dicek ohoo işin yoksa bi saat uğraş bunnyi öğretmeye çalış :p

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru
Tepki
1
ewt abi sektirirken bende yanındaydım 50 kere sektirebilcemmi dedi ve başladı ve 50 kere sektirebildi helal olsun abime

• Beğen
Tepkiler: trialemrahh

inan93

Üye
Tepki
7
ya sen bosversene yüz yapmayı bölede süpersin 3 ü gecemeyenler naapsın misal ben :) bu arada su bisikletin marka ve modelini yazarmısın? SÜPERSİN