Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Elimde olan fazlalık bazı parçaları ucuza satıyorum... bagaj dan QR e kadar.

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Baga tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Baga

Baga Üye

Seviye:
    Merhabalar...

Kullanmadığım bazısı kullanılmamış bazısı da az kullanılmış bikaç parça yı satışa çıkarıyorum...

para için değil de iş görsün diye satıyorum. Uyduramayan yada beğenmeyen olursa parasını geri iade edeceğim...

daha önceki referanslara bakarsanız yamuk iş olmadığını anlarsınız :)

Bu arada marmaristeyim :)

Rubleler den başlayalım...

Sram 970 den az kullanılmış bir ruble... en çok son 3 dişlisi kullanılmış üstler nerdeyse sıfır gibi :) 11-34 dür. alivio 435 ve üstü haznelere uygun... fiyatı : 30 tl

Shimano sora nın hiç kullanılmamış Hg-50- 9 lu ruble si. 11-25 tir. fiyatı: 30 tl (sıfırı 50 tl)

Bi tane hazne var sıfır:

Sora nın 3300 den 36 delik hiç kullanılmamış. 35 tl (sıfırı 60 lira )

Bir adet orta göbek az kullanılmış oktalink es25...

http://imageshack.us/photo/my-images/98/05092011367.jpg/

Oktalink alivio larla kullanılabilir... 1.37x24 e 113mm dir. fiyatı:15 tl (30 tl )

Sram ın düşük seviye 7li 8li arka aktarıcısı:

Sram 4.0 dan bayaa bi kullanılmış ama çalışır durumda çok hafif bi arka aktarıcı... 400 500 gr civarı. fiyatı : 10 tl

Kalpiye li pedallar sıfır gibi...

Specialized bisikletin üstünde geldi. marka model bilmiyorum yazmıyor ama hafif ve az kullanılmış. kalpiye bantları metal kopça lı. fiyatı: 20 tl.

sele borusu bağlantılı arka bagaj:

25.4 ve 27.2 borulara uygun. çok kullanılmamış iyi durumda. fiyatı 20 tl (sıfırı 45 tl)

Ayriyetten bunlar da var:

İsteyene istediği fiyattan verebilirim bunları... yada üstteki parçalardan alana yanında bitanesini hediye edebilirim.

Daha fazla bilgi almak için özel mesaj yada tlfon msjı atabilirsiniz... eksik bilgi varsa bu yolla tamamlayabilirim...

kargo ptt ile gönderebilirim kargo size ait olur...
    Bahadır karaata
    tlfonum: 05547097123

İyi günler... :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.