Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

elimde Kron xc1000 var fakat bazı eksiklerim var acil yardım lütfen.

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında mekonizma tarafından paylaşıldı.

1. mekonizma

mekonizma Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba bir yakınım aracılığıyla elime Kron xc 1000 geçti.Bisiklet 8*3 : 24 vites fakat arka attırıcısı çalınmış ve 8li dişli 2 yönede boş dönüyor. Bu bisiklete uygun olarak hangi model ve özellikte dişli ve arka attırıcı seçmem gerekir. parça seçiminde herhangi bir deneyim ve bilgim olmadığından yardımınıza ihtiyacım var.

ayrıca bisikletin arka dış tekeri çok kötü durumda onuda değiştirmem gerekiyor ne tür bir lastik önerirsiniz duruma göre 2 lastiğide değiştirebilirim .

Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim bütce kısıtlı ltfen çok aşırıya kaçmayalım.:)

2. mekonizma

mekonizma Yeni Üye

Seviye:
    Ayrıca bisikletime uygun egzos borusu taktırmak istiom,bu konuda uzman kişilerin bilgilerinden yararlanmak isterim.Şimdiden teşekürler.

3. umutkahraman

umutkahraman Onursal Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    eğer ruble iki yönede boş dönüyo ise sorun göbektedir.arka göbeği değiştirmen lazım.seri dışı 8 li dişliye uygun bir arka göbek tabiki shımano 20 tl dir.arka vites olarak shımano altus alsan işini görür.24 vites uyumu altustan başlar.

4. mekonizma

mekonizma Yeni Üye

Seviye:
    yardımınız için teşşekürler 2, mesajı kendim yazmadım şifremi bilen bir arkadaşım şakaamaçlı yazmış olacak . silmeyi eceremedim k. bakmayın