Elelebisikletle - Sevgililer Günü Fotoğraf Yarışması

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech

ÖDÜLLÜ Delta Bisiklet Sevgililer Günü Fotoğraf Yarışması

Yarışma için gönderilen fotoğrafların değerlendirme amacıyla, Instagram üzerinden (link) ve (link) etiketleriyle beraber paylaşılması gerekmektedir.

Her bir kullanıcı en fazla 3 fotoğraf ile katılım gösterebilir.

Fotoğrafların katılımcı tarafından çekilmiş olması gerekmektedir

Fotoğrafların aşk ve bisiklet temalı olması gerekmektedir.

Fotoğrafların özgün hallerinin hiçbir şekilde dijital müdahaleye uğramamış olması gereklidir.

Katılımcılar, #elelebisikletle ve #deltabisiklet etiketleri ile birlikte

yarışmaya gönderilen fotoğrafların, tüm yayın ve telif haklarının, Delta Bisiklet ’e ait olduğunu, basılı dergi,

katalog, afiş, broşür, web sayfası ve sosyal medya mecralarında, Delta Bisiklet’ in uygun gördüğü biçimde

yayımlanabileceğini kabul eder.

Katılımcılar gönderilen fotoğrafların çekildiği günü, noktayı ve öyküsünü Instagram postu altında belirtmelidir.

Yarışma için Instagram üzerinden son gönderim tarihi 28 Şubat 2017 Salı günüdür.

Aday fotoğraflar arasından kazananlar, Delta Bisiklet Yönetim Kurulu’nca belirlenecektir.

Birinci seçilen fotoğrafa ödül olarak Bir adet GEOTECH FOLDUP 20 tandem (2 kişilik) katlanır bisiklet hediye edilecektir. İkinci seçilen fotoğrafa ödül olarak Muc-Off temizlik seti hediye edilecektir. Üçüncü seçilen fotoğrafa Geotech marka 2 adet forma hediye edilecektir.

Yarışma sonucu Mart ayının ikinci haftası açıklanacaktır.

Scudo

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
Yıllardır sevgilim olan bisikletle romantik bi akşam yemeği düşünüyorum. Fotoğraf kabul edilir mi? :)

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
@Bugraacik

:) güzel fikir

Holiganguc

Daimi Üye
Tepki
204
İsim
İlker Ü.
Bisiklet
Carraro
Çok güzel fotolar çıkacağı aşikar...Şöyle bir baktım, şuana kadar hiç yaratıcı foto gelmemiş...

HayatatribündenbakanlaR