Elektrikli bisikletler ya da elektrikli tehlike makineleri

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
Bir bazıları kullanıcılar gündüzleri sanki modifiyeli xenon farlı araba kullanıyormuş gıbi beaz ledleri açıyorlar,akşamlarıda şarzı bitecek diye ışıksız geziyorlar,bunların yanında birde bunların motorsikletli yunuslar gibi grubları oluyor ona kısaca motorize apaçi diyoruz bunlar bisikletın her tarafına led ve hoparlör ile donatıyorlar :D

Scudo

Hasan Kuru

Forum Bağımlısı
Tepki
1.227
Ne motorsiklet, ne elektrikli bisiklet, en güzeli bizim bildiğimiz BİSİKLET :D

• Beğen
Tepkiler: Sercan Sözer

Buğra Celayir

Daimi Üye
Tepki
107
En güzeli tabikide bildiğimiz bisiklet. Yanından kendimi zorlamaya gerek duymadan geçerken böyle üzgün üzgün bisiklete bakıyorlar bide :) Ama sorun ciddi arkadaşlar. Bu insanlar kullandıkları şeyin aslında onların ve başkalarının hayatına çok basit bir şekilde malolacağının farkında değiller.

Ayrım yapmıyım diyorum kendimi tutuyorum ama söylemeden geçemeyecem. Bizler bu elektrikli bisikletleri kullanıyor olsaydık ( bu forumun üyeleri ve bu forumun üyeleri gibi insanlar ) ne insanlar rahatsız olurdu ne de bu forumda bu kadar çok aynı konu açılırdı.

Furkan köleoğlu

Aktif Üye
Tepki
38
bunlara accayip gıcık oluyorum bi tanesinini sürdüm insana hiç güven vermiyo makine bozulcak veya düşcek gibi ve çin malı fren desen 0 fren kolları taş gibi sıkmak için çok kuvvetli parmak lazım :D çok sıkıncada kol kırılcak gibi oluyo:D

Kadir Özen

Daimi Üye
Tepki
104
çok canice gelecek belki ama laftan anlamayana sopa lazım. sopalarda ölümle yada ağır yaralanmayla sonuçlanacak kazalar olacak. biz burda ne kadar yırtınırsak yırtınalım laftan anlamayacak kişiler her zaman olacak. bu pes etmemizi mi gerektirir. asla!! ancak emin olun ki şu anda o elektrikli bisikletleri kullanan kişilerin yada o aletleri alan kişilerin %99 u bu forumu bilmiyor ve aslada bilmeyecek. o sebeple bırakalım birkaçının ocağı sönsün sonra belki akıllanırlar.

• Beğen
Tepkiler: Furkan köleoğlu

Buğra Celayir

Daimi Üye
Tepki
107
Onların bu forumu bilmesine gerek yok ki. Kimsenin bu forumu bilmesine gerek yok. İnsanlarımızın birazcık akıllarının çalışmasına ihtiyaç var hepsi bu. Bu ülkede kendini, çocuğunu gözden çıkarmış çok insan var. Var da bu insanların çevresine verdiği zarardan etkilenenlerin ne suçu var? Çağatay Avşar' ın ne suçu vardı?