Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

elektrik motorlu bisiklet

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında ömerI tarafından paylaşıldı.

1. ömerI

ömerI Misafir

arkadaşlar merhaba,
    arkadaşlarla aramızda koyu bir sohbet çıktı keşke bisiklete motor takıp yürütsek diye benimde aklıma fikir geldi kardeşimin çocuğunun bir akülü arabası var çift motorlu bir şey
    o zaten binmiyor direksiyon kırıldı ama araba beni çekiyordu o arabanın çift motorunuda kullansam az süratle de olsa beni taşıycak bir şey yapabilir miyim (tabiki bisiklete) mesela yorulduğumda yavaş da olsa çekecek bişey aküyü o arabanın aküsünden kullanabilirim.

2. semih59

semih59 Forum Bağımlısı

Adı:
    Semih Saygın
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bence kendinize Motosıklet alın derim.Bazı yolda denk geliyor bisiklete motor takıp kullananlar var.Ne olduğu belli değil hoş da değil Şahsi görüşüm siz daha gençsiniz Pedallayın Ancak bazı abilerim benden büyük senelerce pedal çevirmişlerdir.Yaşlarından dolayı yokuş yukarıya çıkarken zorlanmaktadırlar onlar mtb veya tur bisikletlerine bagaja takılabilen akü sayesinde daha rahat yokuşları çıkıyorlar.Fakat o yaşlarına rağmen pedal çevirmeyi tercih edip çok dik rampalarda takfiye olarak kullanıyorlar.Sizin gibi genç bir arkadaşımın bisikletine motor takıp dolaşması bence yakışık almıyor fakat motosıklet alıp dolaşırsanız daha iyi olur veya yok ben pedallarım derseniz bisiklete bin derim sevgiler saygılar.

3. ömerI

ömerI Misafir

yok bende motosiklet olarak bir küba çita var fakat sırf söküp takmak amaçlı zevk olsun diye yapacağım yapıp arkadaşlara göstermem lazım sadece sorum: o motorlarla olur mu olma zmı( hızı önemli değil)