Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

eldivende fiyat kalite ilişkisi

Konu, 'Giyim' kısmında Hakan Bağcı tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Bağcı

Hakan Bağcı Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    merhaba,bisiklet eldivenlerinde çok geniş bir fiyat aralığı ( aynı marka içerisinde bile) çok marka var.Bu eldivenler içerisinde teri dışarı atma, düşünce sağlam kalma yani sağlamlık vb. açısından değişik isteklere cevap verebilecekler muhakkak vardır,benim esas merak ettiğim el uyuşmasını en aza indirmek eldeki baskıyı azaltmak açısından içerisindeki jeller veya jellerin elin tam olarak nereye geldiği açısından bir fark varmıdır.ben daha önce hiç eldiven kullanmayan birisi olarak bu soruyu soruyorum.Bizim heryerde bulabileceğimiz 25 liralık jelli diye satılan eldivenlerle her dükkanda bulamayacağımız daha pahalı örnek 50-60 liralık eldivenler arasında el uyuşmasını gidermek açısından önemli bir fark varmıdır.Almışken işimi görsün istiyorum.Bisiklet sele vb. ayarları hakkında bilgim var.

Almayı düşündüğüm eldivenlerden bir tanesi bu markayıda bilen birisi yorumlarsa sevinirim http://www.deltabisiklet.com/?_Args=_ProductInfo,4371,OdesisMc

2. Çetin Güzel

Çetin Güzel Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba, linkte gönderdiğin eldiven deltada bulunmuyor. Öncelikle elinle gidonda nerelere basınç uyguladığını bilmen gerekiyor, neden diyeceksin; çünkü her eldivenin farklı yerlerde dolguları var. Ben sedonanın bir tane eldivenini aldım ve benim istediğim yerlerde dolguları yoktu o yüzden elimde çok ağrılar oluşuyordu. Dayanıklılık olayına gelincede keseyi açmak gerekiyor ama geçenlerde northwave marka uzun parmaklı eldiven aldım 50km kullandım sonra baktım eldivende yırtık oluşmuş. Aynı eldiveni arkadaşım kullanıyor ama sıkıntı yok.

3. Hakan Bağcı

Hakan Bağcı Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    link'e tıklanmıyo galiba markayı yazıyorum takoni jelli eldiven 39.90 fiyatı olan.

baskı yapan yer tam olarak özellikle sol elimde elimin bileğe yakın yerinde yanak kısmının tam ortası yani yüksük parmağım ve onun hizası elimi gidona dayıyarak kullanıyorum

4. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Ben de bu Takoni eldivenlerden almıştım. 2. sürüşte işaret parmağı ile baş parmak arasındaki bölge yırtılmıştı. Dar da değildi elime ama malzemenin yırtılan bölgesi yüne benzer bir şekle girip açılmıştı. Doğa Bisiklet'in kendi adını vurdurduğu ucuz eldivenler daha sağlam çıktı Takoni'ye göre.

5. Çetin Güzel

Çetin Güzel Kıdemli Üye

Seviye:
    Linkle alakası yok, deltanın magazasında yok onu demeye çalıştım. Ben eldiveni garantiye verdim ama eldiven olmadığı için para iadesi aldım. Benim kullandığım eldiven bana biraz büyük olmasına rağmen eldiven yırtıldı.

6. Ahmet SARI

Ahmet SARI Kıdemli Üye

Seviye:
    Aşağıdaki ürünü decathlondan almıştım. Soğuk havalar için oldukça iyi.

Tokalaştığım zaman şaşıran çok oldu. Avuç içinde 4 adet desteği var. Üzerinde 1 tanesi kağıt gibi oldu ama diğerleri fena sayılmaz.

Bilek kısmı neopren tarzı soğuk ve yağmur geçmiyor.

6 aydır, bazen gün içinde 100 km bazende 50 km kullanıyorum ve sıkıntı yok. Ama eldivenin puf puf olanı var mıdır uzun süre gider mi hiç zannetmiyorum.

7. Hakan Bağcı

Hakan Bağcı Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    anladım çok teşekkürler ikimizde aynı anda yazmışız ben sizin yorumunuzu okumadan kendim linki tıklamak istedim olmadı onun için dedim linke tıklanmıyo diye.tekrar zahmet veripde cavap yazdığınınz için çok teşekkürler

anladım çetin çok sağol ikimizde mesajı aynı anda yazmaya başlamışız galiba ben senin mesajını görmeden linki demek istedim çalışmadığını farkedince altına link çalımıyo dedim tekrar zahmet verip cevap yazdığım için çok teşekkür ederim

Çetin Güzel bunu beğendi.
  8. Mehmet H.

Mehmet H. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    aliexpressten ucuz eldivenleri almayın deneme imkanım oldu dışarı hava -5 ise eliniz -10 derece soğuktaymış gibi nasıl bir kumaş kullanmışlarsa çözemedim :D

9. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye: