Eldiven ve boyunluk önerisi

Stalker97

Üye
Tepki
9
İsim
berkin
Bisiklet
Ghost
önerebileceğiniz fiyatı çok yüksek olmayan kaliteli ürün var mı acaba bunu buldum kullanan varsa aydınlatabilir birde boyunluk burna kadar kaplayan alsam mı işe yarar mı yoksa gereksiz mi teşekkürler

Scudo
Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bunu buldum derken ? link atmayı unuttunuz galiba :)
daha dün aynı ihtiyaçtan ötürü şunları sipariş ettim
(link)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Stalker97

ozgur908

Forum Bağımlısı
Tepki
999
buff denen zırıltılar çok işlevsel çeşitli bağlama şekilleriyle boyun, yüz vb. örtebilirsiniz. 10 tl'ye almıştım. ama genelde yüksek fiyata satıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Stalker97

Stalker97

Üye
Tepki
9
İsim
berkin
Bisiklet
Ghost
bu güzel gibi bunu almayı düşünüyorum

Muhlis G.

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Scott
Hocam Buff lar 5-30 lira arası değişiyor. Git ondan al yaz kış kullan. Unutulmaması gerekilen nokta şu ki bisiklet sürerken çok kalın giyersen uzun mesafede bunaltır. İnce olsun rüzgardan kısmen korusun yeter. O tarz birşey alırsan vücut ısınla birlikte terlemen artınca çok bunaltır seni. Şahsen ben son turda sağanak ve soğuk havada ince şeylerle gezerim.

sspl

Forum Bağımlısı
Tepki
2.774
İsim
Emre
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Carraro
@Stalker97
LC Waikiki ya da Defacto gibi mağzalarda biraz daha ucuza benzer ürünleri bulabilirsiniz. Ben 5 Liraya almıştım avuç içlerindeki parçalar haricinde bunun aynısı bilginize.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Stalker97 İnceleme videomun olduğu narrheadwear var tavsiye ederim hem yerli hem kaliteli hem ucuz boyunlukları

Stalker97

Üye
Tepki
9
İsim
berkin
Bisiklet
Ghost
@Emre Tekinarslan hocam ne biliym kaliteli bişey alıym dedim günlük olarakta kullanılabilir zaten bide rüzgar kesici bi polardan yapılmış felan ilgimi çekti

@Muhlis G. buff var bende ama bı soğukta korur mu deniym ozaman :D

@ceyhunözkan ürünler gelince bilgi verirmisiniz bnde mi alsam :( ipek eldiven çok mu ince acaba

• Beğen
Tepkiler: Muhlis G.

PeDaLLı-YoRuM

Forum Demirbaşı
Tepki
357
İsim
Tugi
Bisiklet
Sedona
Boyunluk olarak tavsiyem tchibo mağazalarinda satilan ici ince mavi polarli kış için ideal bir urun 19.90 TL fiyati tavsiye ederim

Mert S.

Daimi Üye
Tepki
224
Bisiklet
Carraro
@Muhlis G. İlk kez duyuyorum da varsa bir kaynak vs. gösterebilir misiniz biraz araştırdım da pek bişey bulamadım. İlgimi çekti konu

• Beğen

Muhlis G.

Üye
Tepki
19
Bisiklet
Scott
@Mert S. Belirli bi kaynak yok hocam internette okumamıştım üniversitede anatomi hocası olan bisikletten tanıdığım bi hoca vardı onunla sohbet ederken öğrenmiştim ben de

Roti

Aktif Üye
Tepki
182
Bisiklet
Diğer
Bandanalara Buff demeyin bence artık. Buff bandana markasıdır, aralarından en iyisidir. Fiyatları 30TL'den başlar. 5-10 TL'lik taktığınız bandalar Buff değil.

meiakanze

Daimi Üye
Tepki
160
İsim
Mertcan Sarı
Bisiklet
b'Twin
Decathlondan aldım 10 lıraya güzel hoş duran bi boyunluk öneririm

Roti

Aktif Üye
Tepki
182
Bisiklet
Diğer
@Muhlis G. Sözüm sadece size ve forumdakilere değil hocam, yanlış anlaşılmasın... Bana Buff hediye geldiği için diğer bandanalara da Buff denince zoruma gidiyor. :D

• Beğen