Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Eldiven - Sigma Mini Flaşör - Arka Flaşör - Ön Flaşör (Mercekli) - Ayaklık

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında KerimBulut tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. KerimBulut

KerimBulut Kıdemli Üye

Seviye:
    Kerim
    Tel: 0505 538 27 73
    Bisiklet kullanmak için aldıgım fakat,

Scoyco marka eldiveni 1 defa bisiklet sürerken taktım bidahada kesinlikle kullanmadım. Bedeni: M ama el ölçüsü M ve L olan kişilere uyar. Elinize ne büyük nede küçük olur.
    Fiyat : 15 TL

Castelli marka eldiveni ise 1 defa elime uyup uymadıgına bakmak için 1 defa taktım. Bedeni: L ama el ölçüsü L ve XL olan kişilere uyar çok rahat uyar. Elinize ne büyük nede küçük olur.
    Fiyat : 60 TL

Bisikletimin flaşörlerini yenilediğim için bisikletimden çıkarttıgım flaşörleri makul fiyata satıyorum.

Sigma Mini Flaşör
    Kullanılmadı sıfır
    Fiyat : 9 TL

Arka Flaşör (Güneş enerjili)
    Kullanılmadı sıfır
    Fiyat: 19 TL

Ön Flaşör (Mercekli)
    Araba lambası kadar uzun ve geniş görüntü kalitesindedir. Bisikletinizde flaşör yuvasına uymaktadır tam o genişliktedir.
    3'üncü resim odada çekilen normal ışıkta ve fotograf makinesinin flaşı patlamış şekilde çekildi.
    4'üncü resimde oda ışıkları kapatılıp bu flaşör ile en ince şekilde odaklayarak çekilmiş resimdir.
    5'inci resimde yine oda ışıkları kapatılarak flaşör ile zoom yapılarak çekilmiştir. Göründüğü gibi flaşör çok güzel ve harika bi ışık kalitesine sahiptir.
    Kullanılmadı sıfır
    Fiyat: 110 TL

Sıfır aldıgım hiç kullanmadıgım bisiklet ayaklıgını satışa çıkardım.

Resimde kırmızı okla gösterdiğim yeri ben demirciye hafiften kestirdimki ayaklıgı bisiklete takınca vites teli takılmasın diye. Yoksa vites teli takılıyor ve zorlanıyor. Ayrıca o görünen yeri siyaha ben boyadım
    Fiyat: 15 TL

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.