Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eldiven konusunda yardımcı olur musunuz ?

Konu, 'Giyim' kısmında egehan tarafından paylaşıldı.

1. egehan

egehan Kıdemli Üye

Seviye:
  2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Merhabalar

Aslında yanıtını Delta verecektir, ancak eldiven bedeniyle ilgili genel bir bilgi vermekte fayda var.

Eldivenin bedeni, parmaklarınızın başladığı noktaki eklemlerin genişliğini ölçtüğünüzde çıkan ölçüye göre alınır. Bu ölçü genelde erkeklerde 8-11 cm arasında değişiyor sanırım, çünkü büyük üreticiler erkek modellerini bu aralıkta sıralıyorlar. Bayanlarda da 7-10 cm arasında oluyor genelde.

Tahmini olarak şu söylenebilir, eğer ki S=8 cm ise M=9, L=10, XL=11 cm olacak. Delta Bisiklet'e bir telefon açıp bu ölçüyü sorabilirsiniz, kendi elinizin ölçüsünü de söyleyip en uygun olan bedeni temin edebilirsiniz.

3. SedatT

SedatT Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
  4. MehmetErtuğrul

MehmetErtuğrul Kıdemli Üye

Seviye:
    ben ölçtüm cetvelle 10 cm. cıktı L mı alıcam bende almayı düsünüyorum su günlerde.

5. Agamemnon

Agamemnon Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben kesinlikle denenip, sonra alınmasından yanayım.

6. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    piyasa emitasyon ürün kaynıyor ve hiç birnin ölçüsü birbirini tutmuyor. bence eldiven ayakkabı forma gibi giyim ürünleri kesinlikle denemeden almayın derim.

7. egehan

egehan Kıdemli Üye

Seviye:
    Cevaplarınız için teşekkür ediyorum

"Merhabalar

Aslında yanıtını Delta verecektir, ancak eldiven bedeniyle ilgili genel bir bilgi vermekte fayda var.

"Ben kesinlikle denenip, sonra alınmasından yanayım."

Deneme imkanım olsa durmam ama oturduğum yerde bisikleti bisiklet olarak görüyorlar,spor olarak görüyorlar.Otuduğum yerde giyim,yedek parça,servis sıkıntısı hat safada (Bisikletimi aldığımda servise götürmüştüm frenlernin ayarı yoktu cevapları şu oldu : Disk fren bu kadar tutar daha tutmaz :), bisikletimin hertürlü bakımını kendim yapıyorum )

Eldivenin bedeni, parmaklarınızın başladığı noktaki eklemlerin genişliğini ölçtüğünüzde çıkan ölçüye göre alınır. Bu ölçü genelde erkeklerde 8-11 cm arasında değişiyor sanırım, çünkü büyük üreticiler erkek modellerini bu aralıkta sıralıyorlar. Bayanlarda da 7-10 cm arasında oluyor genelde.

Tahmini olarak şu söylenebilir, eğer ki S=8 cm ise M=9, L=10, XL=11 cm olacak. Delta Bisiklet'e bir telefon açıp bu ölçüyü sorabilirsiniz, kendi elinizin ölçüsünü de söyleyip en uygun olan bedeni temin edebilirsiniz."

Evet haklısınız bunu göz önünde bulundurucam

8. egehan

egehan Kıdemli Üye

Seviye:
    Yardımlarınız için teşekkürler,bir spor mağazasında buldum (selex) eldivenime kavuştum :D