Eldiven konusunda yardımcı olur musunuz ?

egehan

Daimi Üye
Tepki
82
Öncelikle merhaba.Delta bisiklet den eldiven alıcan ama boyutları hakkında bilgim yok Eldiven Link:(link) Boyutlar s m xl xxl olarak yazmışlar bu boyutlar neye göre daha önce eldiven almadığım için bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Scudo

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Merhabalar

Aslında yanıtını Delta verecektir, ancak eldiven bedeniyle ilgili genel bir bilgi vermekte fayda var.

Eldivenin bedeni, parmaklarınızın başladığı noktaki eklemlerin genişliğini ölçtüğünüzde çıkan ölçüye göre alınır. Bu ölçü genelde erkeklerde 8-11 cm arasında değişiyor sanırım, çünkü büyük üreticiler erkek modellerini bu aralıkta sıralıyorlar. Bayanlarda da 7-10 cm arasında oluyor genelde.

Tahmini olarak şu söylenebilir, eğer ki S=8 cm ise M=9, L=10, XL=11 cm olacak. Delta Bisiklet'e bir telefon açıp bu ölçüyü sorabilirsiniz, kendi elinizin ölçüsünü de söyleyip en uygun olan bedeni temin edebilirsiniz.

SRT

Forum Bağımlısı
Tepki
1.504
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Diğer
(link)

Eldiven ölçünü buradan bulabilirsin.

MehmetErtuğrul

Daimi Üye
Tepki
65
ben ölçtüm cetvelle 10 cm. cıktı L mı alıcam bende almayı düsünüyorum su günlerde.

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
piyasa emitasyon ürün kaynıyor ve hiç birnin ölçüsü birbirini tutmuyor. bence eldiven ayakkabı forma gibi giyim ürünleri kesinlikle denemeden almayın derim.

egehan

Daimi Üye
Tepki
82
Cevaplarınız için teşekkür ediyorum

"Merhabalar

Aslında yanıtını Delta verecektir, ancak eldiven bedeniyle ilgili genel bir bilgi vermekte fayda var.

"Ben kesinlikle denenip, sonra alınmasından yanayım."

Deneme imkanım olsa durmam ama oturduğum yerde bisikleti bisiklet olarak görüyorlar,spor olarak görüyorlar.Otuduğum yerde giyim,yedek parça,servis sıkıntısı hat safada (Bisikletimi aldığımda servise götürmüştüm frenlernin ayarı yoktu cevapları şu oldu : Disk fren bu kadar tutar daha tutmaz :), bisikletimin hertürlü bakımını kendim yapıyorum )

Eldivenin bedeni, parmaklarınızın başladığı noktaki eklemlerin genişliğini ölçtüğünüzde çıkan ölçüye göre alınır. Bu ölçü genelde erkeklerde 8-11 cm arasında değişiyor sanırım, çünkü büyük üreticiler erkek modellerini bu aralıkta sıralıyorlar. Bayanlarda da 7-10 cm arasında oluyor genelde.

Tahmini olarak şu söylenebilir, eğer ki S=8 cm ise M=9, L=10, XL=11 cm olacak. Delta Bisiklet'e bir telefon açıp bu ölçüyü sorabilirsiniz, kendi elinizin ölçüsünü de söyleyip en uygun olan bedeni temin edebilirsiniz."

Evet haklısınız bunu göz önünde bulundurucam

egehan

Daimi Üye
Tepki
82
Yardımlarınız için teşekkürler,bir spor mağazasında buldum (selex) eldivenime kavuştum :D