Elazığ Veya Malatyadan Antreman Arkadaşı Aranıyor!!!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
merhaba arkadaşlar...

firat üniversitesin öğrenciyim..aslen izmirliyim...yarışlara hazırlanmak için elazığda düzenli antreman yapmaya çalışıyorum..bana eşlik edebilecek antreman arkadaşı ....ya da bisiklet seven..bisiklet binen birileri aranıyor:)

arada düz yol için malatyaya da gidiyorum...

buralarda tek başına zor oluyo ..bisiklete binmek :(

tanışalım...

Scudo

M.Haktan Derin

Forum Bağımlısı
Tepki
79
abi ben warım aslında malatyada ancak malum onumde oss war ama elimden geldigi kadar sık binmeye calısıyorum bisiklete araya ramazan da girince biraz uzak kaldım bisikletimden malatya ya gelrsen tanısalım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
merhaba arkadaşlar..

fırat üniversitedinde öğrenciyim..aslen izmirliyim..elazığda düzenli olarak antreman yapmaktayım....arada sırada düz yol için malatya ya da gitmekteyim...fakat ...yalnız başına ..sıkıcı oluyo buralarda bisiklete binmek..

yokmu bana eşlik edicek bisiklet seven birileri:)

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Gezi ve tur duyurunuzu bu başlık altına ben taşıdım ki daha kolay amacınıza ulaşasınız diye...
Kolay gelsin, bol pedallı günler. :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Condor

bu gösterdiğiniz ilanı taşındığından dolayı kayboldu sansım:)

bi daha açtım..meğerse başka yere taşınıyomuş benden habersiz:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
arkadaşlar yok mu ya elazığ ve izmirden ...bisiklete binen:(

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet özellikle elazığdan bi adam akıllı bisiklete binen birini bulana kadar bu konuyu güncel tutmaya kararlıyım:( ..canıma tak etti artık ..bu kadar uzaylı muamelesi görmekten sıkıldım ..izmirden gelipte burada tek başına sürmek bana koyuyo valla..:boese157:

olsa şöyle bi iki eleman ..çalışsak beraber yarışlara gitsek...
yok yok arkadaşlar bunlar kötü şeyler ...buranın insanı kaldırmaz...buranın insanı ancak bi taraflarını büyütüp arabaya motora binsinler...:boese157: :boese157:

offfff offfffff

onurrr

Üye
Tepki
8
arkadasım bende fırat üniv. okuyorum bisikletimi eskişehirden getiremedim elazıga üniv. içindeki yurtta kalıyorum fen edebiyat fakültesi cografya bölümündeyim izmir ve kartepe yarıslarında eskişehir tepebası belediyesi ekibindedim muhabbet etmek istersen okulda görüsürüz...

e_komz

Aktif Üye
Tepki
40
bende elazığda yaşayan bir bisiklet severim ama bisikletim yok :(

e_komz

Aktif Üye
Tepki
40
artık benimde bir bisikletim var...
günay haklıy mış, buraya gerçekten uğrayan yok muş

extremum

Üye
Tepki
31
elazığda bana neler koyuyodu zamanında :) orada biziklet zor gerçekten, 2005 mezunuyum bizim dönemimizde bisiklet kulübü vardı, sanırım aktif değil. yani diyeceğim aslında elazığ alışkın bu duruma, üstelik güzel pakurlarda var, umarım bulursun birini :) senden keban alabalık tesislerinden foto isteriz artık :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@günay

Bu yorumuna çok üzüldüm kardeş, bisiklete binen çok az kişi olsa da var sonuçta. ;)

Ha uzaylı muamelesi konusunda haklısın, bana da o gözle bakarlar bazen :D