Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elano Blumer Galatasaray'da

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında serdar pehlivan tarafından paylaşıldı.

1. serdar pehlivan

serdar pehlivan Aktif Üye

Seviye:
    Galatasaray, Manchester City'nin Brezilyalı Yıldızı Elano Blumer'le 4 yıllık sözleşme imzaladı.

28 yaşındaki Elano, orta sahada hücuma yönelik görev yapabilen, her iki ayağına da hakim, uzaktan etkili şutlar atabilen ve gerektiğinde orta sahanın farklı mevkilerinde oynayabilen bir isim.

Mevkisinde Kaka, Ronaldinho, Diego, Juninho gibi isimler olmasına karşın tam 35 kez Brezilya Milli Takım forması giyen Elano, 6 gol kaydetti.

Disiplinli futbolunu tekniğiyle birleştirebilen ender Brezilyalılar'dan birisi olan yıldız futbolcu, Manchester City'den önce Shakthar Donetsk ve Santos takımlarında forma giydi.

Yazı Galatasaray.org dan alıntıdır. Çok kaliteli bir futbolcu Galatasaraya ve ligimize hayırlı olsun..

Bora ve Umut Palabıyık bunu beğendi.
  2. Umut Palabıyık

Umut Palabıyık Kıdemli Üye

Seviye:
    Valla milli takım kariyerine bakınca iyi bir futbolcu gibi duruyor fakat kulüp takımlarında hiç de öyle üst düzey bir futbolcu gibi olduğunu görmedim de duymadım da.

İyi bir oyuncudur elbet, ama inşallah elimizde patlamaz.

Galatasarayımıza hayırlı olsun

3. Ahmet Kapusuz

Ahmet Kapusuz Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Beşiktaşlıyım ama gerçekten Galatasaraylı yöneticileri bu transferde tebrik etmek lazım. Eğer transfer denilen fiyata gerçekleştiyse çok iyi bir transfer bence. Beşiktaş'a gelmesini en çok istediğim oyunculardan biriydi. Hayırlı olsun Galatasaray'a.

4. serdar pehlivan

serdar pehlivan Aktif Üye

Seviye:
    Man. city de hayranlıkla seyrettiğim bir futbolcuydu , bu kalitede bir futbolcuyu bu yaşta Galatasaray'a kazandıran yönetimi alkışlıyorum....