Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ekran kartın düşükse,bu programı kaçırma ;)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında kurmedia tarafından paylaşıldı.

1. kurmedia

kurmedia Aktif Üye

Seviye:
    Size ilk olarak şunu söyliyim. Artık oyun yapımcıları yeni bir devire geçti ve artık ge force fx serisinin altındaki ekran kartları yeni çıkan oyunları çalıştırmayacak. Özellikle Call Of Duty 2 ve Need For Speed Underground Most Wanted gibi yeni oyunları bilgisayarınızın donmadan çalıştırmasını istiyorsanız bu güncelleştirmeyi indirin ve farkı görün. Bizzat ben denedim call of duty 2 de acayip tıkanıyordu. Bu güncellemeyi bi indirdim o gün resmen call of duty 2 yi bitirdim yani sanki yeni ekran kartı olmuş gibi oldu.. Mutlaka indirin gerçekten çok fark var...
    download: http://rapidshare.com/files/4911915/84.21_forceware_winxp2k_english_whql.exe

:in:

2. dodo

dodo Forum Bağımlısı

Seviye:

denemedim ama gereksiz bir program bence ve eskiye benziyor...

ekran kartının potansiyelini nasıl artıracaksın....overclock yapsan ekstra soğutma gerektirir zaten

3. Anıl Kuşaksız

Anıl Kuşaksız Forum Bağımlısı

Seviye:
    bu çok eski bi driver, ekran kartını hızlandırmak yerine oyunlardaki kaliteyi bozuyodur. fx serisi kartlardan artık medet ummayın :D
    soğutmanız iyiyse overclock yapabilirsiniz veya omega drivers diye bişey vardı onu yükleyin googleda bulabilirsiniz

4. KemalBaloglu

KemalBaloglu Forum Demirbaşı

Seviye:
    ekran kartının driverinin güncel olması iyi bişey, lakin ekran kartının üzerinde bulunun mevcut teknolojiyi değiştiremezsin ekran kartın ne ise odur agp 8x se 8x tir bunu değiştiremezsin yada 128 bitse 128 bittir ekran kartının çıkabileceği sınırlar bellidir. bu arada bence bu dosyayı indirmeyip ekran kartınız ne ise nvidia , ati vs. resmi sitelerine gidin son driverlerini indirin çünki windows un kendi driveriyle oyunlarda ekran kartını tam performansta çalıştırmaz . ekran kartınızdan tam verim almak istiyorsanız ekran kartınızın resmi sitesindeki driverleri kesinlikle yükleyin iyi forumlar
    paylaşım için sağol

kurmedia bunu beğendi.