Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ekonomik slick lastik?

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Mustafa Kocabaş tarafından paylaşıldı.

 1. Mustafa Kocabaş

  Mustafa Kocabaş Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  20 Eylül 2011
  Mesajlar:
  520
  Beğeniler:
  343
  Şehir:
  Adana
  Seviye:
  mtb bisikletime slick lastik tavsiyesi istiyorum. nerden bulabilirim bilmiyorum burda nereye gitsem sabit 11 tl ye bir şey gösteriyorlar. ama güvenmiyorum ben, lastiğin sürüşe etkisini deneyerek gördüm. özellikle yağmurlu günlerde de kullanıcağım için iyi bir şey almak istiyorum http://www.chainreactioncycles.com/Categories.aspx?CategoryID=740&SortBy=Price
  burada çok güzel yorumlar yapılmış bazı lastiklere özellikle ıslak zeminde kullanımla ilgili. buradan almam iyi olur mu fiyatlar uygun gibi. tabi kargo da var. 24 dolara kadar olanlara baktım. 1.5 yada 1.75 lik alıcağım. tercihen reflective olmalı akşamları da kullanıcağım çünkü.
  bir de jantı değiştirmem ne fayda sağlayabilir bana? piramit jant denen jantlar satılıyor burda. 17.5 tl tanesi. bunlar iyi midir? normal janttan ince gibi geldi çember. mtb 26 diye geçen lastikler olur mu bu jantlara yoksa road jantına mı dönüştürüyor mtb hub dan.
  iç lastik buradan alayım mı 5 liraya yoksa onu da yukarıdaki siteden markalı bir şey almak gerekir mi?

  aslında vites parçalarını yenileyecektim ama bana lastiği değiştirmemin benim için daha uygun olacağı, performansı iyi arttıracağı yönünde tavsiye aldım forumda. bu forumun üyelerine güveniyorum. şimdiden teşekkürler.
   
 2. #2
  Mustafa Kocabaş

  Mustafa Kocabaş Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  20 Eylül 2011
  Mesajlar:
  520
  Beğeniler:
  343
  Şehir:
  Adana
  Seviye:
  nereden temin edebilirim bu lastiği?