Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eklenen fotoğrafların eksik çıkması?

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Levent Kırça tarafından paylaşıldı.

1. Levent Kırça

Levent Kırça Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sanırım konu imageshack ile ilgili olsa gerek. Çünkü forum yönergelerinde bu sitenin servisinin kullanılması tavsiye ediliyor diye herkes onu kullanıyor. Ancak bir konu içinde çok fazla fotoğraf olunca fotoğrafların çoğu yarım yarım çıkıyor. Aynı şeyi mesela fotoğrafın linki verilmiş çok fazla fotoğraf açmaya çalışınca (birden fazla sekme ile) gene sekmelerden çoğunda fotoğraflar eksik çıkıyor.

Bu sorun sadece bende mi acaba diye bir sormak istedim. Ve konu imageshack'tan kaynaklanıyorsa tinypic falan denenebilir. Ya da başka birşey.

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Bu problem bizden değil, imagehacks'tan kaynaklanıyor. Ben şahsen ücretsiz kullanıcı ismi alarak photobucket kullanıyorum, fotoğraflarıma da istediğim an tekrar ulaşabiliyorum. Tavsiye ederim.

3. Levent Kırça

Levent Kırça Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    anladım. bende zaten tinypic ile photobucket ı kombine kullanıyorum. fotoğraf ekleme anlatımına photobucket belki karışık gelir ama tinypic eklenebilir.

4. OğuzhanAlşan

OğuzhanAlşan Üye

Seviye:
    1-2 sekme açtımı üstüste bendede yarım çıkıyor resimler bir daha yenilemek zorunda kalıyorum kendimden kaynaklanan srun sanıyodum ama iyi değilmiş tinypic bence kullanılsa daha iyi olur