Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ekim ortasında Marmaris-Selimiye-Marmaris

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Cem Özenen tarafından paylaşıldı.

1. Cem Özenen

Cem Özenen Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Herkese selamlar,

Konuyu yanlışlıkla şehirlerarası turlara açmışım ve taşımayı bilmediğim için buraya tekrar açıyorum. :)

Ekim ortası veya sonu gibi, hem havalar yumuşamaya başladığında hem de performans tam olarak yakalandığında geçen sene yaz ortasında yaptığım bir etabı yapmak istiyorum. Sabahın erken saatlerinde Marmaris'ten çıkarak Selimiye Köyü'ne gidip, çok fazla karanlığa kalmadan Marmaris'e geri dönüş.
    Tabii şu anda katılım belirtmek için çok erken olabilir ancak eşlik etmek isteyen olursa keyifli bir sürüş olacağını tahmin ediyorum. Rotayı aşağıdaki gibi düşündüm.
    http://goo.gl/maps/oDqZz

Etap toplam 85,5 km olarak gözüküyor. Ben geçen sene aktaş mevkiinden çıkıp Selimiye'ye gittiğimde, 50 km yani toplamda 100 km olmuştu.
    Yolda iki tane 3. Kategori, 7 tane de 5. kategori tırmanış bulunuyor. (Gidiş ve dönüş dahil)
    http://www.mapmyride.com/routes/view/243229029

Hem yolla ilgili hem de katılım ile ilgili görüşlerinizi ve alternatif önerilerinizi bekliyorum.
    Keyifli pedallamalar.

Bisikletli Gezgin bunu beğendi.
  2. karamamba

karamamba Yeni Üye

Seviye:
    ben 2 sene önce datçadan bozburuna gittim yollar bi harika uzatabilirsen turunu bozburuna kadar git.fotolarım var ama bi türlü beceremedim bu siteye foto yüklemeyi...

Cem Özenen bunu beğendi.
  3. Cem Özenen

Cem Özenen Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Geçen sene yaz ortasında Selimiye'ye gittiğimde oldukça zorlanmıştım. Gerçi o zaman sıcağın etkisiyle tırmanışlar yormuştu ancak yine de turu uzatırsam dönüş yolunda Marmaris'e varamamaktan korkuyorum :p