Ekim ayı antalya-çanakkale

spe07

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
ANIL
Bisiklet
Giant
Hayir yillardir oraya koyarim full epic bisikleimde var her zaman oraya kitlerim asaga arti cameranin onune koyarim guvrnlik var nasil caliyolar anlamadim

Scudo

ibdr

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Cube
@spe07
Eğer kameranın önünde bisikleti kilitleyebileceğim bir direk varsa ancak öyle bağlarım migros avm bu konuda çok hasasiyeti var geçen hafta oradaki bisiklet otoparkına bıraktım bisikletimi kilitledim içeriye girerken bana "Beyefendi bisikletini kilitlememiş bisikleti kilitlesin diye anons geldi telsizden" bende teşekkür ettim kilitledim eyvallah dedim mark antalyada böyle birsey yok belki o bisiklet oradan çalinsaydı bana parasını vericeklerdi. Sen peki bisiklet orada çalındı nerelere gittin ne dediler ?

spe07

Daimi Üye
Tepki
207
İsim
ANIL
Bisiklet
Giant
TGuvenlik amiriyle gorustum ondan sonra emniyete gittim resimlerini vs seyleri teslim ettim bu hafta tekrar gidicem avm ye zaten camera kayitlarijnd gorunur calan kimse ama faydasi olurmu bilmem acikcasi :)

ibdr

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Cube
Git üstüne düşmezsen 1 bardak soğuk su içersin... nasıl güvenliksiniz cıngar cıkar bence geç kalmadan git 2 hafta sonra kayıtlar silinir belki geç kalma