Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eğitime Desteğe Var mısınız ?

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında eYa tarafından paylaşıldı.

1. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Sevgili arkadaşlar ve abilerim,

7 Mart'ta göreve başladığım 1200 öğrencili Aydın Didim Valiler İlköğretim Okulu'nun başına gelenleri önce bir anlatayım kısaca:

Olay sonrasında İzmir yolunda bir ormanda jandarma tarafından 7 adet kasa üzeri battaniye ile örtülü şekilde bulunmuş ve okula teslim edilmiş.

18 Mart'ta güzel bir gelişme daha oldu.
    Arkadaşlar biz de bisikletçiler olarak okula imkanlarımızı biraz zorlayarak neler yapabiliriz bir düşünelim.

İmkanı olanların yapacağı yardımlar okul öğrencilerinin teknoloji eğitimlerinin daha sağlıklı yapılabilmesini sağlayacak.

Sıfır ya da ikinci el Projeksiyon cihazı, bilgisayar kasası v.b. yardımda bulunabiliriz, ne dersiniz ?

2. Mert Bağcılar

Mert Bağcılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bence bi' hasap açtırın ve hesap nosunu buraya yazın,bizde elimizden gelen yardımı yapalım.

ahmetdogan bunu beğendi.
  3. cihangil

cihangil Forum Demirbaşı

Seviye:
    bu ülkenin hükümeti var makamları, polisi jandarması sivil toplum örgütleri var!! onlarsız bireyler ellerinden geleni yapsabile sonuc kocaman 0 dir!!

saygılar

4. Ouz Deniz

Ouz Deniz Onursal Üye

Seviye:
    Öncelikle çok geçmiş olsun Efrahim abi bu işi yapanlar umarım en kısa sürede bulunur ve cezalandırılır.

Ne demek istedin şimdi???
    Eğer hiç bir şey yapamayacağımızı kastettiysen çok büyük bir yanılgıdasın haberin olsun.
    Polisler ellerinden geleni tabii ki yapıyorlar fakat bizde kendi çapımızda yardımda bulunursak eğitim için küçük yada büyük bir adım atmış oluruz.
    İşte ülke bu adımı atmayanlar yüzünden bu halde!....

5. selcuktnt

selcuktnt Forum Bağımlısı

Seviye:
    kesinlikle yani bu tür sözler yerine yardımlaşmak daha hayırlıdır her zaman ama genlerimizde var tavsiyeler faaliyetlerden her zaman daha kolay geliyor kuzi ben araştırdım ama maalesef ikinci el yok ama para toplayarak tabi isteyenler katılırlar böyle bir çözüme gideriz ne yani biz okumadıkmı canım :)

6. ahmetdogan

ahmetdogan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Eee bu ülkenin,devleti,askeri,polisi varsada herbirinin görevi olduğu için var... Abi inşallah gereken yardım sağlanır...
    Bizim yardımlaşmamız,yardım kurumlarımız ve birlikteliğimiz olmasa o zaman ne biz biz olurduk nede hala birlikte olabilirdik...

Peki bi çok yardım kuruluşlarıı var::Deniz feneri - Kimse yok mu? - İ.h.h-.... gibi abi bencede onlarada açın bu konuyu cevabsız kalacaklarını sanmıyorum...

7. GaLiP_

GaLiP_ Aktif Üye

ßilme|\/| ... Alanı:ßuLunamıyoR... ßisikLeti:ßiLin
    Seviye:
    hesap açtıraLım güvendiğimiz bi abimiz o hesaba biriksin yardımımızı yapaLım ;)

8. eYa

eYa Bisikletkolik

Seviye:
    Cevap yazan, ilgilenen, teşekkür eden herkese teşekkürler...

Aramızda Şirket / Firma sahipleri de var. Eğitime %100 Destek kampanyası kapsamında yaptıkları yardımlar vergilerinden düşülmektedir.

Detaylı bilgi için 444 0 632 nolu telefondan ya da Aydın İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erol Taşpınar'dan 0256 225 94 04 bilgi alınabilir.

Öncelikli ihtiyacımız projeksiyon, her sene 1400'e yakın öğrenci yararlanacak...

Ayrıca kendi hesap numaralarımı verip, gönderdiğin yardımları okula iletip, makbuzları adresinize postalayabilirim ?