Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ege Üniversitesi Hastane Bahçesinde Salcano Astro 292 21" Çalındı !

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında hakanbulut tarafından paylaşıldı.

1. hakanbulut

hakanbulut Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bugün Ege Üniversitesi Hastane bahçesinde garanti bankasının yanından bisikletim çalındı.

Salcano Astro 292 - 21" Kadro (Beyaz üstüne Kırmızı Salcano yazılı) 21"kadrolu bisiklet piyasada çok az var, muhakkak dikkat çeker.
    Full Deore 9lu Vites Takımı - 48Lik ayna koluyla birlikte
    29" Continental Race King 2.2 Tekerlekler (Deore LX Göbeklerle 36Tel ile örülmüş)
    Önde 18lik arkada 16lık Shimano Hidrolik Fren Seti
    Amoeba Vitra Sele borusu, gidon boğazı ve gidon
    Siyah XCR 29" lastik uyumlu Amortisör - Bundan da piyasade çok az var, lütfen dikkat edin
    Selle Italia Sele
    Çamurlukları ve arkasında heybe taşıyıcısı (bagajı) ile

Gören duyan veya ilgili birşeyler duyanlar lütfen 0 505 925 33 13 den bana ulaşsınlar... Aylardır dişimden tırnağımdan arttırdığım her şey ile topladığım bu bisikleti 1hafta doğru düzgün kullanmak nasip olmadı. Lütfen gözünüzü dört açarak bana yardımcı olun :((

2. mehmet-cantemir

mehmet-cantemir Üye

Seviye:
    Çok geçmiş olsun. Bir fotoğrafı varsa bu tarafları daha kolay kolaçan ederiz.

3. Enes Düzgören

Enes Düzgören Aktif Üye

Seviye:
    İzmir bit pazarına gidin derim. bu gün saat 9 gibi ben gittim bir sürü salcano gördüm ama sizin bisikletin fotoğrafı olmadığı için gördüm mü bilmiyorum.

4. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Abi nasıl açıyorlar bu kilitleri bu hırsızlar, nereye nasıl bağlıcaz bisikletlerimizi?

ersen t. bunu beğendi.
  5. ersen t.

ersen t. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Geçmiş olsun, umarım bulunur.

Geçenlerde birkaç saatliğine bisikleti dışarıda metro istasyonu önünde bırakmam gerekti. Biri U kilit, biri kalın motosiklet kilidi, biri de şifreli ince bisiklet kilidi olmak üzere 3 tane kilitle deli gibi kalın bir demire bağladım. U kilidi kadrodan, motor kilidini arka tekerden, şifreliyi ön tekerden.Çok severek kullandığım şehir bisikletimi çaldırınca artık böyle yapıyorum, akşamları da zaten eve çıkarıyorum.

Eskiden bazı filmlerde abartılı kalın zincirler ve devasa asma kilitlerle bisikletlerini kilitleyenleri görünce gülüyordum.Artık gülmüyorum ben de öyle yapıyorum.

Bir de şu var.Motosikleti yada arabayı çalmak dikkat çeker, ayrıca motoru çalıştırmak gerekir. Bisiklet öyle değil. Kilidiyle uğraşırken dikkat çekmez, açtığın zaman da atla üzerine git yada elinde sür.Kimse dönüp bakmaz.Hatta çalındığını fark etse dahi kimsenin polisi arayacağını yada müdahale edeceğini sanmıyorum.Bisiklet o açıdan tamamen sahipsiz bir araç.

6. Artık Yok

Artık Yok Bisikletkolik

Seviye:
    büyük geçmiş olsun peşini bırakmayın bu işin bisiklet satın aldığını bildiğiniz ya da düşündüğünüz tüm yerlere en az bir adet resmini bırakın denk gelirse sizi aramalarını isteyin civar karakollara da durumu bildirin geçen sene gaziemirde bir okul bahçesinden ardı ardına çalınan bisikletler polislerin dikkatli takibi neticesinde bulunmuştu dilerim sonuç alırsınız

7. timurdigital

timurdigital Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    öncelikle çok geçmiş olsun,güzel İzmir'imiz de bu hırsızlı ne ilk ne de son.
    kayıp ve çalıntı ilanlarına birçok konu açtım ve birçok da yorum yaptım.
    açtığım konular az okundu ve eleştirildi.ben yine de bıkmadan yazmaya devam edeceğim.
    12 şubatta http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=111448&p=1421899&viewfull=1#post1421899 buradaki yorumu yazdım,siz 6 gün sonra bu konuyu açmışınız.
    üşenmeden sıkılmadan eleştirilmekten korkmadan yine yazacağım.
    LÜTFEN BİSİKLETLERİNİZİ KİLİTLEYİP,BİSİKLETİNİZİN YANINDAN AYRILMAYINIZ.
    ben dahil forumdaki tüm üyelerin bisikleti normal olmayan bisikletler,bu ne demek,pahalı,modifileyi.......
    bisikletimizi illa ki kilitleyeceksek,ucuz ikinci bir bisikletimiz olsun.çalınırsa ucuz ikinci bisiklet çalınsın.
    sayın Hakan Bulut arkadaşım, aylardır dişinden tırnağından artırdığım para ile aldığın bisikletin çalınması çok üzücü,tüm samimiyetimle söylüyorum,çalıntı haberleri beni çok üzüyor ve sıkıyor.
    umarım bulunur,ve gülüşün hiç bir zaman kaybolmaz.

8. Serkan.Ç.

Serkan.Ç. Team Sky

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    bit pazarı nerde

9. Enes Düzgören

Enes Düzgören Aktif Üye

Seviye:
    Halkapınar metrosuna yürüme mesafesi yakınlığında. Geç oldu cevabım ama güç olmasın.