Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ege Üniversitesi Bisiklet Topluluğu Turları Hakkında Bilgi

Konu, 'Üniversite Bisiklet Grupları' kısmında derya.yildirim tarafından paylaşıldı.

1. derya.yildirim

derya.yildirim Kıdemli Üye

Seviye:
    Sevgili bisiklet kullanıcıları,

Ege Üniversitesi Bisiklet Topluluğu olarak yaptığımız turlar iki ayrı kategoride gerçekleşmektedir. Birincisi, her dönem yeni üye alımlarını yapıp, eğitim dönemini bitirdikten sonra, topluluğa asil üye olmaya hak kazananlar ile yaptığımız turlardır. Bu turlara gerek topluluğa ait bisikletleri tahsis ettiğimiz üyeler gerekse de kendi bisikleti olanlar katılmaktadır. Yeni üyeler ile yaptığımız turlarda maksimum güvenliği sağlamak amacı ile, öncü, artçı ve yancılar olarak görev alarak, tur boyunca grubun düzen içinde gitmesini sağlamaktayız

İkinci tip turlarımız ise; yönetim, eğitmen ve yardımcı eğitmen kadromuz ile her ayın belli bir haftasonunda yaptığımız keşif turlarıdır.

Her yeni dönem başında yaptığımız kayıtların ve eğitimlerin geri dönümünün sağlaması ve üyelerimizin haklarının korunması amacıyla, üyelerimiz ile yaptığımız turlar, dışarıdan katılıma açık değildir. Bu uygulamamızın anlayışla karşılanacağını umar saygı ve sevgilerimi sunarım.

EBİT Başkanı
    Z. Derya YILDIRIM

2. semdekor

semdekor Kıdemli Üye

Seviye:
    üye olmak için ne yapmak gerekiyor peki? ege üniversitesinde okumak şart mı mesela?

3. derya.yildirim

Seviye:
    Ne yazık ki MEDİKO'ya karşı olan sorumluluğumuzdan dolayı öğrencileri kabul edebiliyoruz. Siz öğrenci misiniz?

4. semdekor

semdekor Kıdemli Üye

Seviye:
    2001 senesinde öğrecilik hayatım sonlandı:))) zaten uludağ üniversitesinde okudum. sanırım gezilerinize katılmam imkansız:))

5. Ali Niyazi Duman

Ali Niyazi Duman Forum Demirbaşı

Seviye:
    neyazıkki öğrenci veya ege üniversitesi personeli değilseniz sizi almamız mümkün değil fakat izmirde başka bisiklet tolpluluklarıda var onlarla iletişim kurbilirsiniz

6. derya.yildirim

Seviye:
    Ali'nin de belirttiği gibi İzmir'de İBD gibi güzel faaliyetlere imza atan kurumlar mevcut. Biz de EBİT faaliyetleri dışında onlarla turlara katılıyoruz fırsat buldukça. Bu gezilerden birinde pedallamak dileğiyle.

Saygılar & Sevgiler

semdekor bunu beğendi.
  7. semdekor

semdekor Kıdemli Üye

Seviye:
    ibd nini sitesini takip ediyorum. teşekkür ederim.

8. kaya77

kaya77 Yeni Üye

yalova'lılara torpil yapılıyormu mesela ben ve kızım irem katılabilir miyiz ?

9. derya.yildirim

Seviye:
    :D Kaya Abi tabi ki gelin. Kuzen her zaman torpillidir benden. Ama önce büyüsün Ege'yi bir kazansın, sonra kalabalık turlara alırız onu da;) O zamana kadar biz beraber bineriz İrem'imle

10. tolg...

tolg... Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Ben bergama Ege üniversitesi meslek yüüksekokulu öğrencisiyim bu senem son İzmirliyim bir bisiklet alıcam önce kendime daha sonra yavaş yavaş malzemeleri topluycam bu biraz uzun sürebilir ama bu arada uzun yola çıkmak için antremanlara başladım sigarayıda dün bıraktım bu sevda için :)

11. Ali Niyazi Duman

Seviye:
    öncelikle sizi tebrik ederim sigarayı bırakmakla çok doğru bir iş yapmışsınız biraz alışması zor olacaktır ama umarım tekrar geri dönmezsiniz

bu arada bisiklet gerçekten apayrı bir şey bir kere başladınızmı gerçekten kendisine bağlıyor insanı gerçekten çok keyif alıyorsunuz sizide bisiklet kullanırken görmek bizleride mutlu edecektir

12. tolg...

tolg... Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Peki ben turlara katıabilirim değil mi gezi turlarına ben eşyaları yavaş yavaş toparlamaya çalışıcam...

13. Ali Niyazi Duman

Seviye:
    neyazıkki biz sadece üniversitemizin öğrencileri ile tur düzenliyoruz fakat izmirde bu şekilde tur düzenleyen gruplar var yönlendirme konusunda yardımcı olabiliriz

14. tolg...

tolg... Aktif Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Yani Ege Üniversitesinde okumak yetmiyo anladım sizi tamam teşekürler bilgi için...

15. ugur_gurkan

ugur_gurkan Üye

Seviye:
    grubunuza katılabilirmiyim? Ege üniversitesi Elektronik Haberleşme 1. sınıf öğrencisiyim izmir yollarına çk yabancıyım :(

16. hill_all

hill_all Yeni Üye

Seviye:
    toplulugumuz butun ege unıversıtesi ogrencılerıne acik ;) onumuzdeki yil okul acilir acilmaz biz de standimizi acacagiz :) gectigimiz yil butun topluluklar biz de dahil buyuk spor salonunun onunde kayit masalarini kurdular. bu yil da oyle olur saniyorum. kayitlara baslamadan once burdan da duyurusunu yapariz, yeniden haberlesiriz... birlikte pedallamak dilegiyle, gorusmek uzere

ugur_gurkan ve Genar Batur bunu beğendi.
  17. alpinist63

alpinist63 Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu yıl Ege Üniversitesi Tarih'e geliyorum. kayıtlar esnasında tanışmak dileğiyle.

ugur_gurkan bunu beğendi.
  18. hill_all

hill_all Yeni Üye

Seviye:
    kayıtlarda görüşmek üzere o zaman ;) hoşçakal

19. hill_all

hill_all Yeni Üye

Seviye:
    @alpinist, foruma gönderdiğim mesaj sayısı henüz 50 yi geçmediği için özel mesajına buradan cevap yazabiliyorum.

topluluğumuza yeni kayıt olan arkadaşlarımızdan bisikleti olmayanlara, EBİT'e ait olan bisikletlerden veriyoruz. kendi bisikletini temin edinceye kadar faaliyetlerimize, topluluk bisikletleriyle katılabilirsin :in:

ugur_gurkan bunu beğendi.
  20. ilkerturker

ilkerturker Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    bu sene bende gelmeyi düşünüyorum son sınıfım derslerim biraz hafif olur diye düşünüyorum.
    Kayıt dönemi görüşmek üzere :D