Ege Sahil Turu - Çanakkale-Ortaca/Muğla (1100km)

volkanxx

Üye
Tepki
49
İsim
Volkan
Bisiklet
Carraro
@hakan çelik Çok güzel bir rota, özenmedim değil :) Hedefim böyle bir tur yapmak. İzmir'de bir ihtiyacınız olursa bana ulaşabilirsiniz.

fotoğraflarınızı merakla bekliyorum. Yolunuz açık olsun.

Scudo

ogeday13

Aktif Üye
Tepki
73
Bisiklet
Diğer
Ben de Ağustos'un ilk haftası gibi İzmir -Antalya yapacağım :)

Furkan B.

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Geotech
İzmir Antalya turu yapacak arkadaşlar bir de su aklınızda olsun bu mevsimde sıcak özellikle fethiyeden sonra çok ciddi problem oluyor.fethiye kaş arası özellikle çok zorlu bir yol sıcak açısından. O yüzden o etapta mümkün olduğunca sabah erken saatlerde geçmeye çalışın ve suyunuz bol olsun. İyi yolculuklar şimdiden.

ogeday13

Aktif Üye
Tepki
73
Bisiklet
Diğer
@Furkanb. Haklısın sıcak bir hayli zorlayacak. Ben sabah engeç 6.30 gibi Yola çıkıp öğlen 11den 4e kadar bir köşede dinleneceğim. 4den de hava kararana kadar. Yani toplamda günlük 6 saat sürmeyle rahat minumum 60 km yapabilirim diye düşünüyorum

Furkan B.

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Geotech
@ogeday13
6 saat sürüşle 60 km rahat yapılır. Ama bu güzergahta özellikte köyceğiz fethiye arası oldukça zorlu ve ortalamanız çok düşüyor. O yüzden iyi planlanmalı. Ama o yolları geçmenin de hazzı bir başka. Ben de senin düşündüğün gibi sürmüştüm. Sabah ve akşam olmak üzere ama tavsiyem akdeniz e doğru daha erken yola çıkman.

• Beğen
Tepkiler: ogeday13

ogeday13

Aktif Üye
Tepki
73
Bisiklet
Diğer
@Furkan B.
Tavsiyeni dikkate alacağım. Çok teşekkür ederim :)

Tepki
9
İsim
Furkan Zengin
Bisiklet
b'Twin
İçinde keşke bende olsaydım dediğim bir etkinlik olmuş. Yolunuz açık olsun

hakan çelik

Forum Demirbaşı
Tepki
266
İsim
Hakan ÇELİK
Arkadaşlar turu sağ sağlim bitirmiş bulunmaktayım. Turu Muğla Milas'lı olmam dolayısı ile Milasta bitirdim. 855 km sürdüğüm bu yol boyunca çok eğlendim, sıkıntılar çektik, kısacası uzun tur için güzel bir tecrübe edindim diyebilirim. Tur fotoğraflarını yakın zamanda paylaşacağım. Doya doya eğlendiğimiz tur boyunca yol üzerinde bir çok kişiden çok çok yardımlar destekler gördük. 2-3 Kilo vermeyi planladığım bu turda 59 kilodan 61 kiloya yükseldim :) Yakın zamanda yeni bir konuda yeni bir yazıda görüşmek dileği ile :)

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
sabırsızlıkla tur yazısı ve fotoğrafları bekliyoruz

ahmet_ozge

Üye
Tepki
77
61 iyi bir kilo bence . 61 kilo ile bisiklet binmenin ne demek oldugunu bilmiyorum ama 87 kilo (benim kilo) ile sürmenin verdigi haz paha biçilemez... [emoji5] [emoji5] [emoji5]

karaomermustafa

Kozan Bisiklet ( KOZBİ)
Tepki
751
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
harika görünüyor. tebrik ederim :)

ziyainal

Forum Demirbaşı
Tepki
230
İsim
Ziya
Bisiklet
Merida
demekki arkadaşımıza yolda çok yardım eden ye ''oğlum ye sen bisiklet sürüyosun bişe olmaz'' , '' al bunu da yanına yersin aç kalma yollarda ''
diyen çok olmuş sanırım :)

slhcn

Üye
Tepki
9
İsim
Salih Can
Bisiklet
Giant
Ekim ayında 2 arkadaş aynı rotayı planlıyoruz. Sabırsızlıkla tur fotoğraf ve yazılarını bekliyoruz bizim için harika bir rehber olacağa benziyor :)

• Beğen
Tepkiler: hakan çelik

Yigit Kurt

Aktif Üye
Tepki
88
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Şehir - Tur
tebrikler. sabırsızlıkla fotoğraf ve tur anılarınızı bekliyoruz.. kilo almanız bence çok normal.. insan uzun yolda 3000 kalori yakıyorsa 2 katını mideye gömüyor :) feci iştah açılıyor tur bitimi..