Ege-Akdeniz TURU 22 Haziran

Yiğit

Üye
Tepki
14
Tura gelecekler Aşağıdadaki şahıs ile irtibata geçsinler.Ve aşağıdaki dosyada yol hakkında detayı bulabilirsiniz.Yanınıza 150.000.000TL almanız yeterli olacaktır.Dosyada yanınıza alacaklarınızın listesini okumayı unutmayın.Günlük 100 ile 150km arasında değişen yol gideceğiz.Bisikletlerimizin bizimle birlikteki ağırlığı 110-120kg civarı olacak.Lastik havalarımız sert olacak.Zaten detay yazıyo dosyada aklınıza takılanları sorabilirsiniz.Görüşmek üzere.
-*------------------------------------------------------(link)------------------------------
Gokay Konuk
E-mail:esbike@ttnet.net.tr
Web:(link)
Tel:0537 2542696
Fax:0222 2173406

Scudo

realist

Üye
Tepki
0
Serik'deyim. Ki burası Antalya-Manavgat arasında yaklaşık Manavgat büyüklüğünde ilçedir. Tura katılamasam da (henüz yavaş kalacağımdan) bu tarafa gelirseniz uğrayın, beklerim.
Antalya - Alanya arası mesafe hatalı gibi geldi. Nereleri dolaşmayı planlıyorsunuz?
Bir de listede bahsedilen lisans nedir?

esbike_gokay

Daimi Üye
Tepki
180
Yol Bİlgİsİ Bİraz GezeceĞİmİz Ve Tarİhİ Yerler Ve GÜzellİklerİ GezeceĞİmİzİ Önceden DÜŞÜndÜĞÜmden En Fazla Yol Olarak Hesaplandi.

Tepki
0
planlanan turun mükemmel olacağına eminim kafama takılan 150 ytl tutarın yeterli olacağını söylemişsiniz.acaba yolda masraflarımız neler olacak bu tutarı neye göre hesaplayıp yazdınız.bilgilendirirseniz sevinirim.şimdiden saolun:)

canerdem

Üye
Tepki
0
Selam...
Ege - Akdeniz turunu temmuz ayında yapmış olsaydınız katılırdım.
Bu ay çok yoğunum.
Temmuz ayında ben kesinlikle Ege - Akdeniz Turu yapmayı planlıyorum.
Size güzel ve problemsiz yolculuklar diliyorum. Her şey gönlünüzce olsun.

tutkulu_13

Üye
Tepki
1
ben bitlisin tatvan ilçesinden bir bisiklet dostu veysel.düzenleyeceğiniz tura katılmak istiyorum.ama gerekli malzemeler konusunda çok eksiğim var.bana yardımcı olur musunuz?gerçekten bisikletle tur yapmayı seven biriyim.ilginize...