Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Efsane Bisiklet toplanmaya değer mi?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Dash_1905 tarafından paylaşıldı.

1. Dash_1905

Dash_1905 Yeni Üye

Adı:
    Ahmet Taş
    Seviye:
    Merhabalar. 90 larda bir gazetenin kupon kupon karşılığı dağıttığı bir bisiklet vardı. Hepimiz tahmin etmişizdir: Bisan-ihlas mountain cat. Birkaç gün evvel çocukluğumdan sonra ilk kez karşılaştığım bu bisikleti eski bir dostu karşılar gibi karşıladım. Hala sapasağlam duruyordu. En ufak pas lekesi dahi yoktu. Bu bisikletler o incecik borularına rağmen çok ağırlar. Ben bu bisikleti daha iyi ekipmanlarla toplamak istiyorum. Ön maşayı hava ayarlı amortisör ile değiştirmek istiyorum. Ayrıca spor görünümlü gidon takmak istiyorum.Arka aktarıcyı ise shimano tx75 ve aynakolu shimano fcm 131 48 t ile değiştirmek istiyorum. Zaten gidondaki artırıcıları shimano revoshift ile değiştirdim bile. Herşey bittikten sonra da plasti dip ile boyayacağım. En büyük sorunum arka aktarıcıyı nasıl bağlayacağım? Arka aktarıcıyı bağlamak için kulak yok . Bunu nasıl yapacağımı bilemedim .Yapacaklarım sonunda ortaya güzel birşey çıkacak gibi. Sizinde fikriniz almak isterim . Emektar bu yapacaklarımı sevecek mi dersiniz.

2. ProfessionaL

ProfessionaL Onursal Üye

Adı:
    Hasan Kılınç
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Kulaksız olan arka aktarıcılardan almanız gerekir onlarıda illaki bulursunuz.
    Eğer bulamazsanız da sanayide birtane kulak yaptırıp kadroya kaynatırsınız.

Bundan alacaksınız

3. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Kadro kulagi yoksa bu adaptörden alman gerekiyor. Shimanonunki 5-10€ arasi.