Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Edremit'ten aşağılara doğru

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında fatihİ.10 tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. fatihİ.10

fatihİ.10 Üye

Adı:
    Fatih İ.
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Hazirliklari tamamladim sonunda.
    Sele altina monte edilen bagaji da hazirladim. 10kg tasiyor. 4.5 kg cadir yatak ve pompasi. 5 kg da esyalar. yol bisikleti birazcik amacindan sapti ama olsun. Basaran dostlar var forumda.Takip ettik hep birlikte. Kismetse carsamba sabah Ankara'dan otobusle yola cikiyorum guzel Ege'ye dogru. Amacim kasmadan asagida yazdigim yerlere ugramak. Çok begendigim yerde daha uzun kalmak.Mumkun mertebe keyfini cikarmak.

edremit
    ayvalik
    dikili
    aliaga(burda iyi dinlenip kemalpasaya olan 80 kmyi menemende veya sonrasinda duraklamadan bitirmek. tum gezi boyunca tek hedefim bu olacak sanirim)
    kemalpasa/yukarıkizilca(akraba ziyareti)
    seferihisar
    gumuldur (aksilik olmaz da 40 km fazla gidebilirsem gumuldurde fazla zaman kaybetmeden selcuk)
    kusadasi aydin
    ..
    3 hafta iznim bitmediyse daha da giderim. biterse kaldigi yerden seneye der donerim Ankara'ya.
    Genelde kamplarda veya cadir kurulacak guzel yer buldugum herhangi bir yerde konaklayip 3 4 gunde bir otel pansiyon kullanmayi dusunuyorum. Bu guzergahta olan kamp yerlerini veya cadir kurulmasi uygun olan yerleri paylasirsaniz sevinirim. Her turlu tavsiyeyi memnuniyetle karsilarim.
    yolum açık ola:)