Edremit - Bodrum

mersault

Daimi Üye
Tepki
285
İsim
İlhan G.
Bisiklet
Carraro
Merhaba Arkadaşlar. Bu yaz bir arkadaşımla Edremit-Bodrum Turu yapacağız.

Bu rotada nereler görülmeli,hangi yollar tercih edilmeli, kamp alanları nerelerdir vb. konularda bilgi paylaşırsanız çok memnun olurum. Rotayı şimdiden belirlemek daha makul geliyor.

Hepinize iyi günler.

Scudo

mersault

Daimi Üye
Tepki
285
İsim
İlhan G.
Bisiklet
Carraro
@suat akman hemen inceliyorum. Teşekkürler.

@suat akman yazıya başlamadan şunu belirtmeliyim Tura özel tişört/forma fikri müthişmiş. İzninizle bu fikri bende kullanmak istiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: suat akman

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mersault

Valla o fikir ve tur bana ait degil! Ama Ahmet Coka isimli blog ve fikir sahibi arkadas esinlenmenize itiraz etmeyecektir sanirim :)
Kendisini sahsen taniyorum artik Bodrum'da yasadigi icin. Durumu iletirim ve isteginizi memnuniyetle karsilayacagini dusunuyorum ;)
Kendisi Istanbul kacisini planlarken bisikleti hayatinin merkezine yerlestiren, Gokova Bisiklet turu yonetiminde yer alan, gunluk-kampli pek cok bisiklet etkinligini planlayan ve/veya istirak eden bir bisikletsever. Baska bir bisikletsevere ilham kaynagi ve yardimci oldugunu bilmek hosuna gidecektir :)

• Beğen
Tepkiler: mersault

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mersault

Bazı seyler ne kadar muthis olsa da isin ozunu kacirmamak lazim! Ahmet Coka'nin bu turunda kelimelere doktugu iki gercek var ve beni cok etkiledi :)

''...Selçuk-Kuşadası sapağında karşılaştığımız ve Haziran'dan beri yollarda olan gencecik bir Alman'ın bizi gördüğünde yaşadığı şaşkınlığı buraya not düşmeliyim. Üzerinde t-shirt, ayağında sandalet, birbirinden farklı iki pedalla Balkanları ve Türkiye'yi dolaşmış bu çocuk, ellerimizde telefonlar, ipadler, üzerimizde tura özel kıyafetler, kafada kameralar ve şık bisikletler görünce nutku tutuldu. Tabii biz de kendimizi sonradan görmeler gibi hissettik...''

Digeri ise arkadasinin tura dair soyledigi ''"Biz bir yere gitmiyoruz, kendimize geliyoruz."

Keyifli ve kendinizi buldugunuz bir tur dilerim simdiden :)
Tarih kesinlesince ve gelmeden ozelden mesaj atarsaniz belki bir bulusma ayarlariz Bodrum'da tanismak icin. Yaz sezonu biz surekli yasayanlar icin yogundur buralarda ve umarim vakit bulabilecegim bir doneme gelir ;)

• Beğen
Tepkiler: erendiz çetiner

Envoy 35

Üye
Tepki
22
İsim
Hasan Şahin
Bisiklet
Specialized
Harika bir rota gibi gözüküyor merakla bekliyoruz fotoları kazasız belası şimdiden

• Beğen
Tepkiler: mersault

mersault

Daimi Üye
Tepki
285
İsim
İlhan G.
Bisiklet
Carraro
@suat akman hoş sohbetiniz için çok teşekkür ederim. gelmeden size bir mesaj atarım, umarım müsait olursunuz. Tanışmak bizi de çok memnun eder.

@Envoy 35 30 yaşında adamlarız, çocuk gibi olduk :) küçük turlarda birbirimize bakıp gülüyoruz. Uzun tur gelsede kendimizi yollara vursak diye.

caner1405

Aktif Üye
Tepki
208
İsim
caner
Bisiklet
Lapierre
@suat akman @mersault
Ahmet Coka candır kendisi grafiker aynı zamanda bir bisikletkolik gökova bisiklet turunun formalarını dizayn ediyor birde cokabook diye bir blogu var onuda tavsiye ederim hayatını çizerek anlatır.
zamnınız varsa antalyadan bodruma turu var biraz uzun ama onuda okumanızı tavsiyederim.