Edremit-Akçay-Güre Gezisi(Colourman)

Tepki
79
(link)
(link)
(link)
(link)

(link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)

Fotoğrafları ekleme konusunda ilk denemem olacağı için görüntüleri ekleyebildimmi bilmiyorum.hava çok soğuk olduğundan ani ve hazırlıksız bi gezi planı oldu edremitten çıktım ve akçayda gamze arkadaşımızla yani colorwoman1 ile birlikte altınkum zeytinli akçay ve sahilden güreye kadar gittik hava çok soğuk olsada içimizdeki sevgi yıldırmadı bizi.ve daha güzel havalarda yeni yerler yeni geziler için planlarımızı yaptık.teşekkürler gamze bu soğukta yine çıtın çıkmadığı için.merkez colourmanlere selam sevgiler edremit akçay colourmen ler.

Scudo

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
(link)
(link)
(link)
(link) (link)
(link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)
(link) (link)

(link) (link)
(link) (link)
(link)
(link)

(link)
(link)
SÜPERSİN EDREMİT COLOURMEN 1 TEŞEKKÜRLER ÇEŞKE ORDA OLSAYDIM VE PEDAL ÇEVİRSİYDİM AH AH AMA GERÇEKTEN ÇOK İYİ BİR COLOURMENSİN SANA BOL BONUSLU MERKEZ COLOURMEN TEŞEKKÜRÜ:in: :in:
VE İŞTE Özkancım nerden nereye hediyesi SEN İLK BAŞLADIĞINDA BİRAZ ZORLANMIŞTIN AMA AZİM ŞİMDİ NECATİ KORKSUN SENDEN DAHA FOTO BEKLERİZ ÖPTÜM

Tepki
79
resimleri eklediğin için teşekkürler uğurcum eski fotoları eklemesen iyiymiş ama:) fotograf özürlü olduğumu söylemiştim akçay ve güreyi özleyen arkadaşlara selam olsun daha çok yerleri gezicez bu arada gamze arkadaşımızada teşekkürler fotoğrafta olmasada o da ordaydı ve her zmaanki gibi çok i bi gezi arkadaşı oldu.

Uğur Vural

Forum Bağımlısı
Tepki
1.332
@Özkan APAYDIN
Merhaba Edremit colourmen1 önemli olan içimizdeki bisiklet sevgisidir bu işe başlarken hepimiz süper değildik birileri hep bizi itiledi önemli olan vardığımız noktadır o nokta zirvedir şu an senin olduğun gibi :in:

@AHMET KARAASLAN

İşte buna hayranım colourmen dayanışması ister erdemit ister konya hapsi bir merkezde.Yaşasın colourmenler
Bu arada ahmetcim yeni dragla dağdaki fotoda süper olmuş şimdikten seninle gurur duyuyorum :in:

Tepki
79
@UĞUR VURAL.

tşk uğurcum akçay güre fotoğraflarını eklememde yardımcı olduğun için fotoğraf ekleme veya çekme özürlü olabiliriz ama içimizdeki bisiklet sevgisi doğa sevgisi insan sevgisi asla bitmez

Tepki
20
böberklerimizde bir gram bile taşın kalmadığı,cümlelerimizin sallantıdan ötürü melodik çıktığı,dönüş yolunda rüzgarı son noktasına kadar yediğimiz güzel ve zevkli bir geziydi.teşekkürler özkan her zaman iyi bir gezi arkadaşı olmaya çalışacağım.bu geziler bana bisikleti da da çok sevdirmeye başlıyor.bir gün tırmanışa geçersek bu kadar iyi yol arkadaşı olabilecek miyim bakalım :)
(sende iyi bir yol arkadaşıydın demiorum çünkü iyi yol arkadaşlığın tartışılamaz bir gerçek :D )

Tepki
79
@gamze topçu

Gamzecm tşk güzel sözlerin için ve dediğin gibi bu soğuk ta ve rüzgarda hiç yorulmadan üşümeden şikayet etmeden müthiş bi şekilde devam ettiğin için ben tşk ederim.gezilerimiz devam edicek akçayı ve çevresini özleyenler bizi izlesinler değil mi:)

Tepki
79
@RECEP İŞLEK

Sevgili recep tşk fotoğraflara gelince özellikle yanımızda fotoğraf mak. yoktu hazırlıksız bi gezi oldu zaten daha güzel fotolar olur sonraki gezilerimizde umarım

• Beğen
Tepkiler: Uğur Vural
Tepki
17
ya abi ya benide çağırsaydınız ya keşke :(:( bende yeni bisikletimle gelirdim :( özkan abi yarın uğruycam yanına vergi dairesine