Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Edosk Tuna Nehri Turu

Konu, 'Ülkeler arası turlar' kısmında M.Ergun GÖZET tarafından paylaşıldı.

1. M.Ergun GÖZET

M.Ergun GÖZET Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    EDOSK'un 3'ü bisikletli biri araçlı 4 üyesi Tuna Nehri turuna çıkıyor. 1 Temmuz 2011 tarihinde araçla yola çıkıp,3 Temmuz pazar günü Tuna'nın doğduğu Almanya Donaueschingen kasabasından turu başlatacağız ve yaklaşık 1250 km. sürecek olan turda Almanya,Avusturya ve Macaristan'ı bisikletlerimizle geçeceğiz. Tüm bu mesafeyi Tuna nehri kıyısından ve bisiklet yolundan katedeceğiz ve aracımızdaki kameraman arkadaşımız sayesinde turumuzu belgesel haline getireceğiz.Ayrıca hemen hergün kaldığımız kampinglerden internet vasıtasıyla fotoğraf geçeceğiz.
    Turumuza Gökçek Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. sponsorluk yapacaktır. Kendilerine buradan, bisiklet sporuna katkılarından ötürü teşekkürü bir borç biliriz.

2. A.Kadir Ünal

A.Kadir Ünal Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kazasız belasız bol pedallar dilerim.

M.Ergun GÖZET bunu beğendi.
  3. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Turunuzda başarılar diliyorum, :in:

Biz de 1 temmuzda Frankfurt tan başlayacağız sanıyorum 13-14 Temmuz gibi bizde Donaueschingen'ın biraz ilerisinden Tuna yoluna katılacağız ve Budapeşte'ye kadar süreceğiz.

Ne kadar güzel. Bu sene Viyana'dan bisikletleri ile geçecek bir çok Türk Bisikletçi var. :in: 3. viyana seferi diyelim mi buna ? :)

Tekrar başarılar diliyor ve destekçilerinizin bisiklete verdiği katkıyı bende taktir ediyorum. Yaptığınız çekimleri, çektiğiniz belgeseli merakla bekliyor olacağız.

Yolunuz aydınlık, pedalınız güçlü olsun. :in:

Selamlar

M.Ergun GÖZET ve bülent kara bunu beğendi.
  4. ibrahim Kızılkaya

ibrahim Kızılkaya Kıdemli Üye

Seviye:
    İyi yolculuklar M.Ergün arkadaşım..Kazasız keyifli bir tur diliyorum.. Geçen yıl 3 arkadaşımla birlikte Tunayı takiben yaptığımız turda zaman zaman biz de Velo yolarına girmiştik. Bisiklet yolları değil bisiklet otobanlarıyla karşılaştık adeta..Ama o etrafı çelik bariyerlerle sadece bisiklet ve patencilerin kullanımı için yapılmış yollar Türkiye koşullarında tur yapan bizlere inan çok sıkıcı gelmişti.. Çıkmak için can atmıştık o otobanvari bisiklet yollarından ve yine tunayı takiben hayatın içine karışarak türkiyeye kadar uzatmıştık yolumuzu.. Yine de güzel bir güzergah..İyi turlar diliyorum sizlere..

5. murat sakarya

murat sakarya Yeni Üye

Seviye:
    kazasız belasız pedallamanız dileğiyle..