Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

EDOSK "AB Doğa Sporları ile Yetişkin Motivasyonu" toplantısı...

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında M.Ergun GÖZET tarafından paylaşıldı.

 1. M.Ergun GÖZET

  M.Ergun GÖZET Forum Demirbaşı

  Kayıt:
  17 Ağustos 2006
  Mesajlar:
  542
  Beğeniler:
  701
  Şehir:
  Edirne
  Bisiklet:
  Fuji
  Seviye:
  Edirne Doğa Sporları Kulübü (EDOSK) tarafından hazırlanan Avrupa Birliği Eğitim ve Kültür Programları Hayat Boyu Öğrenme hibe programı kapsamında "Adult Motivation With Nature Sports" (Doğa Sporları ile Yetişkin Motivasyonu) isimli Ağustos 2009 da başlayan Grundtvig Öğrenme ortaklığı proje tanıtım toplantısı daha önce yapılmıştı.

  Projenin temel etkinliklerinden olan toplantıların ilki Koordinatör EDOSK öncülüğünde Edirne'de 3-6 Aralık günlerinde gerçekleşecek. Proje 1. toplantısı süresince Macaristan, İtalya,Yunanistan, Çek Cumhuriyeti,Romanya dan içlerinde Profesörlerin ve bilim adamlarının olduğu toplam 14 eğitmen, proje yöneticisi ve yetişkin öğrenciler temsil edecektir.Edirne'de 3 gün boyunca proje toplantıları yanı sıra doğal ve tarihi mekanlara geziler, müzikli kültür gecesi ve açık hava etkinliklerine de yer verilecek. Edirne Doğa Sporları Kulübü de eğitmen, yetişkin sporcuları ve öğrencileri ile toplantılara ev sahipliği yapacaktır..

  Projenin 6 ortağının buluştuğu EDOSK'un koordinatör olduğu ilk açılış toplantısı 4 Aralık Cuma günü Kervansaray Oteli Toplantı Salonu'nda 09:15-10:00 arasında gerçekleştirilecektir. Bu bölümde çok kısa proje tanıtımı, konuklarla tanışma etkinliği, kısa konuşmalar, slayt gösterisi yapılacaktır.

  Ardından kısa bir kahve arası verilip proje ortakları öğrenme ortaklığı toplantısına geçilecektir.

  Toplantının 09.50-10.00 saatleri arasındaki bölümünde sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız.
   
  Umut AL ve Erhan22 bunu beğendi.