Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Edirne'den orestiada tarafına gidecek arkadaşlara bir tavsiye

Konu, 'Uluslararası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında ali alper uyar tarafından paylaşıldı.

1. ali alper uyar

ali alper uyar Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar edirne'den sık sık orestiada tarafına gidiyor bir çok bisikletçi, ben de geçen süreç içerisinde 11.defa gitmiş bulunmaktayım, yalnız size tavsiyem geçerken kavvyli köyüne uğrayın, buradaki köydeki herkes inanılmaz sıcak kanlı, 2dir denk geliorum, mangallarına çağırıorlar insanlar, bol bol sirtaki atıp dostluk mesajları alıyoruz ve bize şarap ve uzo hediye etmeden yollamıyorlar, Geçerken Ali'nin selamı var Edirne'den derseniz bilirler, kusura bakmayın nereye açacığımı bilemedim ama bilginiz olsun

Uploaded with ImageShack.us
    sağlıcakla kalın

2. Ahmet Salih Özenir

Ahmet Salih Özenir Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bu da bir uluslararası tur anısı olduğuna göre doğru yerdesin Ali Alper kardeşim... Lakin bu turdan bisikletli yol fotoğrafları da ekleseydin ne güzel olurdu... Paylaşımın için teşekkürler, Edirne'ye selamlar... :)

3. Berk Boran

Berk Boran Kıdemli Üye

Seviye:
    Dil bilgileri nasıl genel olarak bölgede insanların? İngilizce biliyorlar mı ya da siz ne gibi sıkıntılar yaşadınız bu konuda? veya yaşadınız mı? (amma çok seçenekli bir soru oldu bu :D)

4. mustafa akman

mustafa akman Onursal Üye

Seviye:
    yolun üzeri

eli boş da gitmemek lazım
    ne bileyim
    edirne badem tatlısı vs

5. emin palaz

emin palaz Kıdemli Üye

Seviye:
    abi böyle etkinlik bende yapmak istiyorum yalnız okulum tatile giriyor eylülden itibaren gittiğinizde katılmak isterim sırf bu yüğzden pasaport aldım