Edirne'den Kars'a 33 Günde Karadeniz Turu.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
EDİRNE’ DEN KARS’A KARADENİZ TURU
Herkesin hayata geçirmek istediği onca renkli düş var şüphesiz. Bu düşler. İçimizde büyüttüğümüz inanılmaz güzel hülyalarla beslenir. Sonrasında, ruh dünyamızın şekil vermesiyle sabırsız bir hava estirir insanda.
Yaşam, var olmayı bekleyen bu düşlerin sahibini de güçlü kılar muhakkak. Eylem sonrası daha bir bilgelik, daha bir zenginlik vardır.
Daha çok Keşif ve Kesişmenin açlığıyla alakalıdır bu zenginlik. Ne kadar engin donanıma sahip olursak o kadar güçlü. O kadar da, sağlam bakış ve altyapıya sahip oluruz kuşkusuz.
Dileğim tüm insanlığın, Düşlerinde büyüttüğü hafif gizem de kokan bu esrarlı dünyasının kapılarını aralamaları ve paylarına düşen hisselerinden faydalanmalarıdır.

En büyük düşlerimden biriydi Türkiye Turu. Her bir noktasını arşınlayıp ayak basmadık yer bırakmamak… Daha çok yürüyerek tatmaktı aslında. Bunun için dehası bir zamana ihtiyacım olduğunu biliyordum. Bu koşullarımın içerisinde mümkün olmadığı için, ikinci şıktaki hayalimle düşümü gerçekleştirdim. Bisikletimle.
Yollarda Keşif ve Kesişmenin tadında olmaktı dileğim. Bu maksatla Türkiye’yi, şartların bana verdiği zamana göre 3′e böldüm. İlk bölümünü büyük bir keyif ve çok farklı tatlarla sindirdiğim. Uzun bir bölümünü de yol arkadaşım Sevgili Çağrı ile tamamladığım, Akdeniz Eğe Turu Başlığı altında arşivlediğim bölümüydü.

İkinci bölümde ise, şuan sunumunu yaptığım ve hayalleriyle yanıp tutuştuğum. Karadeniz Turuydu. Bugün yaşadığım (Yaşadığımız) bu uzun soluklu turu siz güzel insanlarla paylaşmanın mutluluğunu da yaşayacağım.

14 Ayrı kesitte yayınladığım Karadeniz turunu,hayata yeni meraba diyen (link) adlı sitemde soluklandırdım. Sitede yorumlarınızı bekliyorum.Unutmayın küçücük bir yorum insanı inanılmaz güçlü kılıyor.

Turun tüm kesitlerini buradan takip edebilirsiniz.
(link)

Yüreğim ve Sevgimle...

Scudo

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
dede siten cok güzel olmuş ve konu anlatımlar da harika 2008 sene si senin icin harika bir yıl olur inşallah kendine iyi bak

• Beğen
Tepkiler: candede

coşkun ayaz

Daimi Üye
Tepki
661
Selamlar Candede,
Sitenizi inceledim ve okudum. Gezileriniz ve fotoraflarınız gerçekten muhteşem ve bende böyle bir gezi-tur yapma isteği uyandırdı.
Sitenizi hemen sık kullanılanlara ekledim.
Yolunuz açık olsun...

• Beğen

maxicef

Daimi Üye
Tepki
219
Kayseri Bi orada Bi burada Temmuzda Türkiy
merhaba candede siteniz harika gezi yapacaklar için ön bilgi olarak gerçekten yol gösteren bi site...sağlıcakla...

• Beğen

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Katkıda bulunan tüm Bisiklet Ailesine sonsuz teşekkür ediyorum. Hergeçengün büyüyen büyüdükçede güzelleşen Ailemiz,inanın daha nice güzellikleri hak ediyor.İşimiz Uzun Soluklu Turlarımız kadar uzun.Daha bir çok yüreğe düş serpmemiz gerekiyor.Bunun için daha fazla yarışcılara daha fazla turculara sokaklarımızda daha fazla bisikletlere ihtiyacımız var.
Gün gelecek gerçekten bu yapılanlardan usanacağız.İşta dostlar o gün yani usandığımız o gün bizler kazanmış olacağız.
Sayısız güzel günler bizlerle olsun.

Yüreğim ve Sevgimle...

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
Sevgili Can kardeşim,
Kandıra Zonguldak arasında sen Çağrı ve rahman la beraber geçirdiğim 5 günlük
dönem, hayatımın en ilginç ve zevkli deneyimlerinden biriydi.
Keşke acil işim çıkmasaydıda daha uzun süre sizlerle beraber olabilseydim.
sen bu dönemi bütün geziyide tabi resimleriyle beraber çok güzel anlatmışsın,
ellerine sağlık. Bu arada yeni sitende hayırlı ve uğurlu olsun.
Önümüzdeki yıllarda seninle ve diğer arkadaşlarımla daha bir çok kereler
yollarımızın keşişeceğine eminim.
Daha nice gezilerde bir arada olamak dilek ve temennisiyle sana sağlıklı ve
bol pedallı günler dilerim.

A.Bülent Yamaner

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@ABY

Bülent Abi meraba.
Sen güzel İnsanı tanıdığım için kendimi şanslı sayıyorum.Temennim o ki yeni seferlerde birlikde daha uzun soluk alma fırstımız olsun.Kısa da olsa sen güzel insanla pedal çevirmenin güzelliğini yaşadım.Dönem oldu yolun gerginliğini üzerimizden aldın. sana ne teşekkür etsek azdır Bülent abi...Aramızda her daim güzel yüreğinle soluk al.Seni seviyoruz abi.

(link)

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
slm
sevgi insanı can
yüregine saglık üşenmeyip o güzel kareleri
doyumsuz yorumunla süsleyip sanal ortama eklemişsin
teşekkürler..
yapmış oldugun siten tam olarak seni anladır tarzda olmuş zaten yorumlarda aksini söylemiyor
teşekkürler ..
hayatımın en güzel turlarından birisiydi siz güzel insanları umarım turda fazla
kırmamışımdır
selamlar..

• Beğen

acsnake

Üye
Tepki
46
uff yaa bu basligi gorunce yine nasi kabardi tur hevesim en son 2005 yilinda istanbul bodrum turundan sonra bir daha uzun bir tur yapamamistim ve hep karadeniz turu istiyordum dur bakalim bu basligin verdigi gazla ben bi karadeniz yaparim bu yaz yaa :)

• Beğen

cabir

Üye
Tepki
14
İsim
Oktay Genc
sayin can ve cagri sizlerin bu muhtesem turunuzu hayranlikla okudum.Benimde hayallerimdeki tur almanya,nürnberg-savsat Tesekürler oktay genc

• Beğen

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
candede cok güzel bir tur yapmışsınız ben sizin gitiğiniz o yolu iş nedeniyle araba ile gittim çok güzel yerler gerçekden allah nesip ederse bir gün o yollarda bende gitmek isterim

kayhan1907

Daimi Üye
Tepki
454
yolun her daim açık olsun yolun balıkesire düşerse uğramadan geçme sakın

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
söyleyecek kelime bulamıyorum abi.
hayatımın ilerisine koyduğum bir çok hedef var. bunlardan çoğunu zaten sen başarmışsın. çok teşekkürler. sitenin her karesinden zevk aldım. yüreğine,pedalına sağlık.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Teşekkür ederim umarım sen de hülyalarının peşinde olur ve bunu başarırsın.Reklam ajanslarının duvar sloğanlarımızı kapıp hayata,bizlere yüzleştirdiği sözler gibi
Hayaller ertelenmememli.

Yüreğim ve Sevgimle.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Abi sık sık elimden geldiği kadar siteni sürekli ziyaret ediyorum.Her karesi zaten mükemmel ötesi...Eline ve yüreğine sağlık abi ...Tşk ler herşey için....

irfancan

Forum Demirbaşı
Tepki
659
İnsana başarıyı ve mutluluğu getiren hayallerini gerçekleştirme çabası değilmidir?Can Dede ye hayallerini gerçekleştirirken mutluluğunu bizlerle paylaştığı için teşekkürler.

• Beğen

RAİNBOW

Üye
Tepki
9
insan şu kareleri gordukten sonra,hayatındaki eksikliklere ve boşa harcanan zamanlara elde olmadan hayıflanıyor,mukemmel bir deneyim olmuş,tek tek imrenerek baktım resimlere,devamını diliyorum..
Başarılar,iyi pedallar