Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Edirne'den BMX'çi arkadaşlar?

Konu, 'BMX' kısmında Stcos tarafından paylaşıldı.

1. Stcos

Stcos Aktif Üye

Seviye:
    Tekirdağ'dan üniversite okumaya gidiyorum arkadaşlar Edirne'ye , tanışmak isterim merkezde süren arkadaşlar varsa , Atakan Eker facebooktan ekleyebilirsiniz :)

2. ozankılıç

ozankılıç Üye

Seviye:
    ben makina bölümündeyim , sen hangi kampüstesin

3. Stcos

Stcos Aktif Üye

Seviye:
    Ben bu sene kazandım makine mühendisliğine geliyorum , sanırsam ahmet karadeniz kampüsünde mühendislik fakültesi

4. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Trakya Üniversitesinin cogu kampusu birbirine cok yakındır ve Edirne Merkez'de barınır ögrencileri... Ben eDirne'liyim ama Ankarada ogrenciyim.. [Gerci BMXci de degilim=)] Bisiklet son 3 yılda cok büyük yol aldı eDirne'de.. İsmen bilmesem de eDirne'de bmxci birkaç kisi gordum her ne kadar skatepark olmasa da... Edirne'ye geldiginide Edirne Bisiklet Kulübü Derneği (EBİS) ile tanısmanızı tavsiye ederim. Ayrıca Trakya Üniversitesi Bisiklet Topluluğu (TUBİT) ile de irtibata gecin derim.. Bir de Edirne Doğa Sporları Kulubü (EDOSK) var aktif olarak ama o kuluple cok irtibatım olmadı benim.. Yine de bisikletle bir günde 3 ülke gezisini geleneksellestirmis olmaları dikkatinizi cekebilir =) Facebook'ta 3 oluşumun da grubu/profili/sayfası bulunmakta.. Onların da bağlantılarını verdim aslında..

Edirne'ye hoşgeldiniz..Bol pedallar hepinize...

eRay

Stcos ve ozankılıç bunu beğendi.
  5. ozankılıç

ozankılıç Üye

Seviye:
    ben de bu sene kazandım ,büyük ihtimal karşılaşırız zaten kampüste

Stcos bunu beğendi.
  6. Stcos

Stcos Aktif Üye

Seviye:
    Aynen Ozan görüşürüz memnun oldum :)

ozankılıç bunu beğendi.
  7. arda22

arda22 Aktif Üye

Seviye:
    hehe eray edirneli ama bizim kampüsleri bilmez; ahmet karadeniz için otobandan bisikletle geçmeyi öğreneceksiniz gençler =D

bu arada tübit mühendislik fakültesinden ilerletecez gelirsiniz ekimde görüşürüz

GiciK eRay ADALI bunu beğendi.
  8. GiciK eRay ADALI

Seviye:
    nasıl bilmezmişim abi, ayıp ettin simdi... Mimarlık - Müh. fak. oldugu yerden otogara giden gerek yürüme patikasını gerek tahminimce traktörle acılmıs toprak patikayı bilirim karayollarının arkasından kıvrılan..

Oglum Ankara'da okuyan bir öğrenciyim; bizim iki kampüs arası 30km.. Edirne bir ucundan diger ucuna zaten maksimum 10km.. demek ki yakın =) bir de arkadasları korkutmak istemedigim de bir gercek.. =)

9. çağrı ekşi

çağrı ekşi Kıdemli Üye

Seviye:
    edirnede bmx'çi var mı?

10. GiciK eRay ADALI

Seviye:
    çağrı, edirne'de bmxci var, tamam tabiri caizse "hareket yaparken" görmedim ama bir iki tane saglam bmx gördüm.. ayrıca belki görmüşsün belki görmemişsindir ama edirne'de chopper meraklısı birkaç dost da var, hatta biri üniv. de ögrenciydi ve yanlıs hatırlamıyorsam 2010 Ekim de yapılan cumhuriyet turuna katılmıs karaagac a bizimle pedallamıstı.. SS merakından hic bahsetmiyorum.. Hatta su bisiklet arkasına karınca gibi takılan yarı-tandem gibi gözüken cocuk bisikleti aparatlarından kullanan bile var.. Acıkcası su ana kadar edirne'de bi recumbent sahibi görmedim.. tamam transit gecenler cok oldu hatta alper binemedi, tunahan 2dk kaptı işi bastı gitti vs. ama recumbent sahibi yok manasında dedim =) geri kalan her cesit var =)

11. çağrı ekşi

çağrı ekşi Kıdemli Üye

Seviye:
    çok ilginç o kadar gezmeme rahmen hiçbirine rastlamadım.demekki denk gelmedi

12. GiciK eRay ADALI

Seviye:
    Ben de genelde, sehiricinde ulasım icin kullandıgım vakit rastladım.. Önceden Yüksel Yeşil İÖO'nun bahcesi basket, paten ve trial bisiklet merkeziydi.. sonradan n'olduysa söndü orası da.. ama ara ara mega civarında özellikle alt yollarda denk geliyorum.. Sen genelde hız yapabilecegin yolları tercih ediyorsun belki ondan denk gelmemişssindir.. Yani kapıkule yolunda bir bmx görmen ya da trialci görmen de zor hani.. biraz hareket calısmak icin cevreyoluna cıkıp 15-20km gider mi sence öyle bir bisikleti olan =)

13. Stcos

Stcos Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Edirne gibi gelişmiş biyerde hiç mi BMX'çi patenci ya da kaykaycı yok Tekirdağ'da bile 10 tane BMX'çi var şuana kadar Edirne'den hiç bmx ile ilgilenen birine rastlamadım :(