Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

edirnedeki bisikletçilerrrrr

Konu, 'Trakya Bölgesi' kısmında A.fox tarafından paylaşıldı.

1. A.fox

A.fox Üye

Seviye:
    slm arkadaşlar ben normalde istanbulda oturuyorum ama kısa bi süreliğine edirnede bulunmaktayım hergün edirnede turluyorum bana gezi arkadaşı olmak isteyenler varsa sevinirim iyi bi gezi bile düzenleyebiliriz belki saygılarımlaaa...

2. moonloc

moonloc Üye

Seviye:
    merhaba arkadaşım bende edirneliyim uzunköprü den ve bisiklet tutkunuyum ama istanbulda yaşıyorum hırsızlık :mad: ve :boese157: gasp gibi bir sorun olmadığı için bir tek edirnede binebiliyorum özellikle gecelerin her saniyesini sömürüyorum ama bu aralar hiç gidemiyorum:)
    eğer gelebilseydim tanışır,turlardık:) :rolleyes:

3. A.fox

A.fox Üye

Seviye:
    kez birini gördüm koyu renkli bi bisiklete biniyor sadece akşamları konuşucaktım ama denk getiremedim meganın oralarda görmüştüm birinde saat 1 di neyse umarın görüşürüz valla tekbaşıma gezmekten çok sıkıldım :(

4. mcyc

mcyc Kıdemli Üye

Seviye:
    ben varım:D
    ama şu an sınav dönemim. dershane başlıyor. pek antrenmana çıkamıyorum. ama yeni kaskım gelsin, bir gün onun şerefine çıkacağım:)

5. AloneInTheDark

AloneInTheDark Yeni Üye

Seviye:
    belki benimdir o gördüğün kişi. bisikletim koyu renk değil ama geceleri çıkıyorum geç saatler ağırlıklı.

6. M.Ergun GÖZET

M.Ergun GÖZET Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Selamlar A.fox. Edirne'den Ergun Gözet. İşlerim dolayısıyla haftaiçi pek çıkamıyorum ama hafta sonları Edirne içinde 40-50 km.'lik gezilerim oluyor.
    Özellikle pazar sabahları Karaağaç'ta çay içmeye bayılıyorum. İlginizi çekerse beklerim.

7. A.fox

A.fox Üye

Seviye:
    kusra bakmayın giremedim bu aralar net e ilk olarak alone in the dark arkadaşım valla bilmiyorum senmisin ama senin yaş 17 o daha büyük birisiydi galiba ama belli olmaz :D ve ergün abi memnun oldum bende eser tabiki hafta sonu zevkle katılırım neden olmasın her gün tekbaşıma gezmek baya sıkıcı olmaya başladı bi buluşma ayarlasak iyi olur gibi belki başka arkadaşlarda katılır güzel bi gezi olur buarada mcyc arkadaşım umarım kaskın biran önce gelirde hepberaber bi gezi yapma şansını yakalarız çünki ben edirnede çok uzun kalamıcam saygılarımla....

8. mcyc

mcyc Kıdemli Üye

Seviye:
    a.fox, serdar (aloneinthe.dark) ve ben 1-2 hafta içinde sırpsındığı köyüne ufak bir gezi düşünüyoruz. benim kask işi biraz uzadı, eskisiyle:)
    eğer uygun olursan, kesin tarih belli olunca haber veririz. en geç 2 hafta sonra olacak gezi. kesin...

9. A.fox

A.fox Üye

Seviye:
    siz bana tarih verin ben edirnedeysem kesin gelirim bu arada ergün abi bu hafta sonu çıkarsanız gelmeyi cok isterim
    saygılar....

10. M.Ergun GÖZET

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Ben pazar sabahları 10 gibi çıkıyorum. Uygun plursa buluşup Karaağaç'a oradan da Yunan sınırına gidebiliriz. Daha sonra fakülteye de gidersek 30-35 km. yapmış oluruz.

A.fox bunu beğendi.
  11. A.fox

A.fox Üye

Seviye:
    pazar günü uygun olur gelebilirim fakat cumartesi olursa daha güzel olur cumartesi yada pazar siz saat 10 da nerde olmamız gerektiğini söyleyin ben orada olurum :)

12. M.Ergun GÖZET

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Sizlerden özür dilerim. İstanbul'dan oğlum geldi, bu nedenle pazar günü bisiklete çıkamayacağım.

13. A.fox

A.fox Üye

Seviye:
    olsn nedemek inşlh başka bizamana

14. PATR10

PATR10 Üye

Seviye:
    Merhaba bende edirne merkezdenim, bir motosiklet tutkunuyum ama spor amaçlı bir bisiklet almak istiyorum 300 ytl bütçem var. Ne önerirsiniz.
    Eskiden 20 vites(önde 4 diş arkada 5 diş) derdik biz bianchi bir bisikletim vardı dağ bisikletiydi, onu parçalayacak kadar kullanmıştım.

15. M.Ergun GÖZET

Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Sitede reklamları bulunan bisiklet firmalarının sayfalarına girerseniz uygun bir bisiklet bulabilirsiniz. Ayrıca sitede 2.el bölümünde de zaman zaman 2.el ya da yeni bisiklet ilanları çıkıyor. Takip edin.
    İyi günler...

16. santiego10

santiego10 Yeni Üye

slm ben edirnede üniversite okuyorum ve bazı hafta sonları arkadaşlarımızla bir olup kendi bisikletlerimiz yanımızda olmadıgından bisiklet kıralayıp trakya unıversıte aysekadın yerleskesınden kendi başımıza geziyoruz bi keresinde meriç,karaağaç ve son olarak yunan sınırına gitmiştik mükemmel olmuştu.Tekrar düşünüyoruz kısmetse