Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Edirne, Tekirdağ Gezileri

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında kayhanpulurbey tarafından paylaşıldı.

1. kayhanpulurbey

kayhanpulurbey Yeni Üye

Adı:
    KAYHAN PULURBEY
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Arkadaşlar Büyükçekmece Mimarobada oturuyorum.Hafta içi çalıştığımdan dolayı hafta sonlarını bisikletle ve yeni arkadaşlarla tanışarak değerlendirmek istiyorum.En önemli konu arkadaşların Büyükçekmece, Mimaroba, Sinanoba, Güzelce tarafında oturuyor olmaları çünkü buluşup konuşmamız gerekli. Ben cumartesi çadır kurup pazar günü dönülmesinden yanayım.Bu civarlarda oturan arkadaşlarla buluşup hafta sonlarımızı güzel değerlendirebiliriz diye düşünüyorum.Edirne Tekirdağ yazdım arkadaşların başka fikirleri varsa oturur konuşur ortak bir karar verip ona görede hareket edebiliriz.Mayıs ayının ilk hafta sonundan itibaren eğer arkadaşlardan mesaj gelirse başlayalım diyorum.Tabi benim için önce alış veriş gerekli:) hatta alış verişede beraber çıkarız. Her şeyden önce cevap yazın lütfen.Dediğim gibi Mimaroba,Sinanoba,Büyükçekmece,Güzelce tarafında oturan arkadaşlar mesaj atarlarsa çok daha iyi olur.

2. kayhanpulurbey

kayhanpulurbey Yeni Üye

Adı:
    KAYHAN PULURBEY
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Hafta Sonu Tur Duyurusu

13 Nisan Cumartesi
    Hafif tempo Büyükçekmece Gölü güzergahından Çatalca Turu. (45 km - 150 dk.)
    Buluşma yeri; Kültür Park Kervansaray önü, 8:30

14 Nisan Pazar
    Kısa mesafe, hafif tempo Büyükçekmece Sahil Turu. (16 km - 90 dk.)
    Buluşma yeri; Albatros, 8:30

3. kayhanpulurbey

kayhanpulurbey Yeni Üye

Adı:
    KAYHAN PULURBEY
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Bisikletlilere MÜJDE ;
    Başkanımız bugün Varan ve Ulusoy otobüs firmalarının genel müdürü ile yaptığı görüşme sonucunda yıllardır bagajına bisiklet almayı kabul etmeyen Varan ve Ulusoy artık bagajlarında bisiklete yer açıyor ve ücret almıyor, uygulama çok yakında hizmetimizde olacaktır, duyurulur.
    Ayrıca Türkiye otobüs firmaları derneği başkanı da olan Mustafa bey görüşme sonunda bu uygulamanın tüm firmalar tarafından yapılması için başkanımızı otobüs derneği toplantısına davet etti.
    Bisikletli gezginlere, sporculara, öğrencilere kısaca camiamıza hazırlı olmasını diliyoruz.

Barış Güney bunu beğendi.