edirne söğütlük ormanı

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
meriç nehrinden fotoğraflar

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

işte buda köprü köpeği
(link)

benim bisikletim poşette poğça ve meyve suyu var

(link)

meriç nehri

(link)

işte ben
(link)

(link)

(link)

(link)

ormanda rastladığımız dev mantar
(link)

dayanamayım bir ısırık alıyorum tadı nasıl diye merak ettim
(link)

(link)

tadını hiç sevmedim nehre attım sonra :D
(link)

akıntıyla birlikte yüzmeye başladı sanırım yunanistana gitmiştir.:D
(link)

ormanda güneşlenen kediler
(link)

kız arkadaşım yaklaşıyor daha yakından foto çekmek için hemen gözlerini açıyor birtanesi
(link)

fotoğraf çekildiğini anlayan kedi müthiş bir poz veriyor :p
(link)

bisikletlerimiz
(link)

yine bir mola kız arkadaşım hemen yoruluyor
(link)

dönüş:(

(link)

Scudo

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
güzel olmuş fotolar da dehşet teşekkürler

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
fotoğraf konusunda oldukça amatörüm fakat ilerde daha iyi olacak

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Sevgili kardeşim harika yerler. Fotoğraflarda bir o kadar güzel. Çok güzel bi gezi olmuş. Ayaklarınıza sağlık. Devamını bekliyoruz kardeşim. Edirne'yi bize güzelce gezdir artık.:D

Paylaşım için tekrar teşekkürler.

Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: boreas

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
edirneli kardeşim merhaba edirneyi bize meriç tarafından tanıtmışın bize orada çok resim göndereceğin yerler var edirnede bisiklete binen üniversiteli arkadaşlar var formun trakya gurubuna bak ben bir ayönce edirnedeydim sizin ordaki telsizlerin oaya çıkarsanız müze var ve oradan bize yunanistanı gösteren resimler gönderebilirsin kırklarelinden pınarhisardan bisikletçiler var ekip gezmesi yapabilirsiniz mevsim uygun olursa ben günübirlik gezilerinize katılabilirim aynı zamanda benim orada amıca oğlum var ticaret yapıyor benim mail adresim kemaltecimen@mynet.com görüşmek üzere hoşçakal

• Beğen

migalga

Üye
Tepki
30
Resimler beni üninersite yıllarına götürdü. Okulum Karaağaçta'ydı ve hergün buralardan geçerdik.
Teşekkürler

• Beğen

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@Serkan Taşdelen
ben teşekkür ederim serkan kardeşim senden esinlendim fotoları foruma ekleme konusunda tabiki de devamı gelecek fakat havalar iyi olduğu sürece gezilere ve fotoğraflara devam.
kendine ve kronuna iyi bak...

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@k.tecimen

tanıştığımız için çok memnun oldum kemal bey...
üniversiteli arkadaşlar var biliyorum pazar günleri çeşitli köylere geziler yapıyolar. henüz katılma fırsatımız olmadı. ben kız arkadaşımla yapıyorum gezileri birhayli yavaş tempoda ve bol bol mola vererek :D
gruba ayak uyduramazsak ayıp olur diye çekindim.:eek: inanın bana 250tane fotoğraf çektik bir gezide :D

• Beğen
Tepkiler: Kemal Tecimen

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@migalga
yollar hep aynı taştan kaldırımdan gidiyoruz yoksa içimiz dışımıza çıkar bekle karaağaç gezisi gelecek ozaman dahada özleyeceksin o yolları...

• Beğen
Tepkiler: migalga

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Boreas merhaba

Nihayet değişik bir şehiri tanımaya başladık. Amatör bir kişi bu kadar güzel çekimler yaparsa profesyonel olunca çektiklerini bize göstermezsin. Sen iyisimi amatör kal. Bizde Edirne ve çevresini tanıyalım.

Eline ayağına sağlık . Çok güzel bir çalışma yapmışsın. Bizlere biraz daha şehir ve değişik yerlerden de çekimler gönderki , iyice oralarıda bi tanımış olalım.
Benim bildiğim mantar çiğ yenmez onu ateşte kızartacaksın, sonra yiyeceksin. sen çiğ saldırmışsın mantara. Bide zehirlimi değilmi bilmeden mantar yeme. O iş çok önemli
Bundan sonra senden de geziler ve resimler bekleriz.
Neşeli, mutlu, bol pedallı günler dilerim .
Hoşçakal

• Beğen
Tepkiler: boreas ve hdeveci

Ceyhun Pekuz

Daimi Üye
Tepki
127
Kız arkadaşla bisiklet turu.Darısı başımıza :)
Bisikletin çok güzelmiş bu arada.

• Beğen

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
ah edirne vah edirne edirne kapısı zordur gecilmez uzaktır memleket kolay gidilmez resimlere baktımda derin bir of cektim benim askarlik yaptığım yer tatbikat yaptığımız alanları fotoraflamışın eline sağlık anıları tazelemek güzel oluyor ara sıra

• Beğen

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
abi hakkatten güzel resimler su, yeşillik kedi, köpek birbirindern güzel iyi bir tur olmuş :)

• Beğen

nalany

Üye
Tepki
10
Ne güzel yerler ve ne güzel fotoğraflar...
Bir kaç gün dolaşıp bayıldığım Edirne'yi bir kez daha gezdirdiniz bana:) Çok teşekkürler.
Nalan

• Beğen

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
ben teşekkür ederim fakat dehşet bir alıntı yapmışsınız. birde ikitane atınca mesajı garip olmuş...

nalany

Üye
Tepki
10
Sormayın, bir an dalgınlıkla karıştırmışım. Herkesten özür diliyorum..

• Beğen
T

Tuğrul

Misafir
@nalany

Alıntıdaki resimleri sildim.Özrünüz kabul edilmiştir ;)

Boreas Bey fotoğraflar için çok teşekkürler

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@boreas

Sevgili kardeşim meraba,üzgünüm yemek arasında sitede dolaşırken geçmiş sayfaları dolanırken farkına vardım.Öncelikle teşekkür ediyorum oldukca güzel fotoğraflar.çok yakın zamanda güzel şehriniz Edirne'de idik.Soğuk zamana denk geldiğinden böyle güzel fotoğraf kareleri ve sizinki gibi kapsamlı bir seyir izleme şansımız olmadı.

Bir şeyi samimi olarak ifade etmeliyim,oradayken şehriniz kadar güzel insanlar ile tanışıp kaynaşma fırsatını yakaladık.Sizler orada güzel bir şehrin yanı sıra şehriniz kadar güzel insanlara sahipsiniz...

Yüreğinizdeki düşlerin taze kalması dileği ile..

Hayata gülümse...

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
edirnenin farklı bir soğuğu var. şubat ayında esen rüzgar yüzünü uyuşturuyor adeta. edirnedeki son yılım. okulum bittiğinden edirneden ayrılacağım. ve bu demek oluyor ki burada geçireceğim son kış.
yakında karla kaplı olacak edirne....
karla kaplı edirneyi fotolarda göstereceğim sizlere... en güzel kareleri sizlerle paylaşmaktan mutlu olacağım..... kız arkadaşım sanırım gezilerde beni yanlız bırakacak kar yağdığında...