Edirne/Keşan'dan Manzaralar

Rahman Ketenciler

Daimi Üye
Tepki
504
Merhabalar,
Hafta sonları tek başıma (burada gezecek başka birilerini bulamadığım için) Keşan, İpsala ve Enez köylerine geziler düzenliyorum. Foruma yeni katıldığım için şimdilik daha önceden gezdiğim yerlerin fotoğraflarını yayınlıyorum. Yarın sabah kısmetse Keşan'dan Enez'in Büyükevren, Vakıf köylerine doğru yola çıkıyorum. Oraları da fotoğraflayıp burada yayınlıyacağım inşallah..
Daha büyük gösterimler için resimlerin altındaki bağlantılara tıklayın ;)
http://img481.imageshack.us/img481/4361/cennetxg1.jpg

http://img158.imageshack.us/img158/6338/gardenedenbc8.jpg
(link)
http://img405.imageshack.us/img405/2686/catngsfarmecovillagenq0.jpg

http://img519.imageshack.us/img519/7496/ricepaddyky8.jpg

Scudo

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Çok güzel yerler size zevkli geziler dilerim.

semihcelikoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
274
Fotoğraflar profosyonel işi belli oluyor.Çok güzel devamını bekliyoruz

Rahman Ketenciler

Daimi Üye
Tepki
504
teşekkürler, beğendiğinize sevindim. fotoğraf konusunda profesyonel değilim aslında, resimlerin altında Catngs Studios yazdığına bakmayın :) Bu yaz saros körfezinde gezilmedik yer bırakmıyacağım. Fotoğrafları burada göreceksiniz..

gunay.

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Carraro
Off offf keşanı çok özledim.Anca bayramdan bayrama ya da yazdan yaza gidebiliyorum.Teşekkürler arkadaşım.

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
catngs niye yalnız geziyon, bak formda sizin bölgede aktif olarak pedal basan rahman dostumuz var.onunla irtibata gecersen yalnız kalmazsın.fotolar için teşekkürler denklanşöre basan parmak bu işin okulun okumuş anlaşılan.

semrta

Forum Bağımlısı
Tepki
472
of off...
keşan,enez,saros..fotolar da müthiş,oralar da..
bu yazki gezilerini duyur burda,mutlaka birinde eşlik ederim/iz...
özellikle saros...orda dalmak istiyorum,bisiklet araç olacak :)

Rahman Ketenciler

Daimi Üye
Tepki
504
Merhaba arkadaşlar,
Cevap yazmaya şimdi fırsat bulabildim. Keşan, Saros ve fotoğraflar hakkındaki yorumlarınız için teşekkürler. Dün Enez Büyükevren'deydim. Oralara gitmişken denize girip hatta biraz bronzlaşarak yaz sezonu açmış bulunuyorum. Fotoğraflarımı daha bilgisayara bile atamadım. Aşağıda, Büyükevren Tes-iş'ten Saros Körfezi manzarasını görüyorsunuz. Ufukta sol tarafta Gelibolu Yarımadası, karşıda Göçeada ve solda sırt üstü uzanmış hamile bir kadını andıran olan Samothraki Adasını görebilirsiniz.
(Fotoğraftaki ışık hataları için kusura bakmayın henüz düzenlemeye fırsat bulamadım.Malum yarın 8te işbaşı yapıcaz.
Şimdilik bu kadar. Görüşmek üzere..
(link)

Rahman Ketenciler

Daimi Üye
Tepki
504
@semrta
Sarosta dalmak için çok güzel yerler var. İbrice'de, İstanbul ve çevre illerden aletli dalış için gelen gruplar oluyor. Ben daha çok yayla ile vakıf arasında kalan bölgede zıpkınla dalıyorum. Ama İbrice Limanı dalış için sayılı yerlerden birisi. Bu yaz bir aksilik olmazsa Saros körfezinde bisiklet gezilerim sürekli olacak. Bu taraflara dalış için gelirseniz haberim olsun beraber dalabiliriz..

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Minarelerinden ve pehlivanlarından vazgeçemeyen güzel kent Edirne.
Edirne'nin sesi soluğu daha güçlü çıkıyor,ne mutlu Ailemize katılan sen güzel İnsana.
Keşen çıkışındaki petrolde konaklama fırsatı yakalamıştık.Sevgili Çağrı ve ben.Akşam üzeri vardığımızdan çokca gezme şansı yakalayamadık.
Kışı çetin geçen Edirnemiz de,yaza özlem duyan insanlarımız,yeşille bütünleşen büyülü kent de kendine geliyor.Her güzel kentimiz gibi,büyülü kent Edirne de,yeşille farklı bir tada bürünüyor.
Aşklar şehri Edirne.
Bir bilge.''İnsan ömrü boyunca bir ya da iki kez düşer aşk nöbetine.''der.Siz siz olun,o nöbete aşklar şehri Edirne de yakalanmayın.Sesin soluğun titrediği,her yüzde görmek istediğiniz ve yansımalarıyla karşılaştığınız sıklıklarda,bilin ki Edirne yağmurdur üzerinizi ıslatan.Edirne,tek olarak,cesur ve güzeldir muhakkak.Lakin güzelliğini diğer yarınız yanınızdayken farketmelisiniz.O zaman bir bütün oluşturur.O zaman daha bir hoşdur Edirne.
Edirne de biliyorum ki,sen kadar kıymetli dostlarımız var.Ne kadar yalnız pedal çevirirsen çevir,arkanda Dostlar Ülkesini oluşturan Kocaman bir Bisiklet Ailesi var.
Seni seviyoruz güzel İnsan.Paylaşım ve sıcak sunumun için teşekkür ediyorum.

Yüreğim ve Sevgimle...

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

Rahman Ketenciler

Daimi Üye
Tepki
504
@candede
Merhabalar, övgüleriniz ve şairane mesajınız için ben teşekkür ederim. Yüreğinize sağlık.. Bir gün yolunuz yeniden bu taraflara düşerse haberim olsun, Keşan'da misafirim olursunuz. Görüşmek üzere...