Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

edirne - bolayır

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Can KAYATÜRK tarafından paylaşıldı.

1. Can KAYATÜRK

Can KAYATÜRK Üye

Seviye:
    Sabah 6 da yola çıktım gelibolu/ bolayırdaki yazlıga gitmek için ama km saati beni 20 dakika oyaladı ilk duragım havsada kahvaltı edip yola devam ettim ancak keşan sapağını kaçırdım şehiriçine girdiğimden yanlış gittiğimi babaeski 20 km tabelasını görünce anladım geri dönüp uzunköprü yoluna koyuldum yol yapım aşamasında olduğundan bana ait çift şerit yolum vardı rampa yok denecek kadar azdı uzunköprüye kadar uzunköprüde bir az mola verip keşana koyuldum koru dağına kadar bütün rampaları bisiklet üzerinde çıktım inip iteklemedim ama koru dağı beni çok zorladı hafif uykusuzluk yorgunluk üstüne yürerek çıktım koru dağını aştığımda rüzgar tam karşımdam eserek beni epey bi yavaşlattı koru köyüne kadar yavaş gittim koru köyüne karşılama ekibim telefonumun sarjı bittiğinden dolayı beni karşılamaya gelmek için yola çıkmış arkama yanaştılar benden yanıma gelicek sanıp sağa attım kendimi ve arka teker patladı bunun sonucu zaten epey yorgun olduğum ve ilk uzun yol denemem olduğu için bırakma kararı aldım tam 151.1km de bıraktım arabaya bindim telefonumun sarjı az olduğundan resim çekemedim bi dahakine ihş zamanınızı ayırıp okuduğunuz için teşekkürler

2. Can KAYATÜRK

Can KAYATÜRK Üye

Seviye:
    Km saatinin arka kapağını iyi takamamışım evde zamana bakmaya çalışırken pili elime düştü ve makına resetledi kendini en yüksek hız koru dağından inerken 61.1km yazı yazmaktan pek anlamadığımdan sizlere güzel heyecanlı bir öykü yazamadım kusruma bakmayın :)

3. arda22

arda22 Aktif Üye

Seviye:
    uzunköprüye havsaya gitmeden tayakadından gitmek daha kısa tavsiye ederim
    koru dağında köpek var mıydı