echowell BRI 1 aldım calıştıramıyorum

Tepki
58
bu gün az fonksiyonu olan echowell BRI 1 makul bir fiyatlı bir sayac aldım gösterilen herşeyi doğru uyguladım bi türlü hız göstermiyor değerleri yanlış girsemde doğru girsemde mutlaka bir hareket olur sanırım bunda tık yok 00 da anlamıs değilim bi türlü cözemedim sakın sigma alsaydın kardeş demeyin önceki cihazım ondandı ekranda garip garip sekiller cıkınca bunu almak zorunda kaldım ürüne karşı antipatim var :)

Scudo

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
gösterge kızagına otururken 2 metal kısım(nokta) temas etmeli kızagındaki eşlerine.. belki de tam temas etmiyordur...

Tepki
58
@GiciK eRay ADALI

evet kardeş temas kuramıyormuş plastik bir capak vardı bunu engelliryormuş bölgeyi temizledigim zaman calışmaya başladı ilginiz icin teşekkürler sorun cozülmüştür

• Beğen
Tepkiler: Eray ADALI

Emre TAŞCAN

Forum Demirbaşı
Tepki
407
Bisiklet
Cervélo
Geçmiş olsun. :in:
Sigma ile yaşadığınız soruna da üzüldüm. Keşke müşteri hizmetleri ile iletişime geçseydiniz. Ben de yeni aldığım Sigma ROX yol bilgisayarımın ana ünitesi ile stabilite sorunu yaşadım ve Sigma Almanya ile iletişime geçtim. Ertesi gün, lütfen ürününüzün ana ünitesini şu şu adrese gönderin, ücretsiz olarak yenisini gönderelim dediler ve PTT ile 2-3hafta önce gönderdim. Ellerine geçtikten sonra yepyeni ana üniteyi UPS ile gönderdiler ve Almanya'dan sadece 24 saat içinde elime geçti. Yeni bilgisayarı 1 haftadır sorunsuz şekilde kullanıyorum. Müşteri memnuniyeti konusunda Sigma'yı tebrik etmek istiyorum, keşke her firma bu özeni gösterse. ;)

Burak ELMAS

Daimi Üye
Tepki
151
bri 1 bende kullanıyorum bayaadır sorunsuz çalışıyo başta dedim çok garip bi sorun nasıl algılamaz ama sorunun çözüldüğünü görünce rahatladım güle güle kullanın.:in:

Tepki
58
baglantı noktasında küçük bir capak vardı ufak bir falcata darbesinle aldım simdi canavar gibi tıkır tıkır calışıyor diger sigmayı firmaya iade ettim her hangi bir kaybım olmadı ya önemli olan zaten bana km hızımı gittigim mesafeyi saat toplamı göstersin yeter 10-20 fonksiyolu saat leri gereksiz görüyorum kendi acımdan

• Beğen
Tepkiler: bayk_ara